Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 27.04.2022, 09:10
SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Marketing to Twoja pasja? Jeśli pierwsze doświadczenia masz już za sobą, chcesz się rozwijać, angażować w ciekawe projekty, lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów, dołącz do nas! Na stanowisko Specjalisty ds. marketingu poszukujemy osoby z doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. Czeka na Ciebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie i ciągła możliwość rozwoju.

Profil pracownika:

  • - Wykształcenie średnie/wyższe, mile widziane kierunkowe;
  • - Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • - Zainteresowanie marketingiem internetowym i orientacja w obecnych trendach;
  • - Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • - Wiedza z zakresu narzędzi marketingu handlowego;
  • - Kreatywność, zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w działaniu;
  • - Umiejętność zarządzania wieloma projektami w jednym czasie.

Zakres obowiązków:

  • - Obsługa i rozwój serwisów internetowych Firmy (WWW i social media);
  • - Planowanie i realizacja kampanii reklamowych Firmy w zakresie marketingu online;
  • - Współpraca z innymi działami Firmy oraz wsparcie zespołu handlowego;
  • - Odpowiedzialność za utrzymanie pozytywnych relacji z klientami;
  • - Prezentacja ofert produktowo-handlowych oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów;
  • - Monitorowanie działań konkurencji w Internecie;
  • - Wsparcie i koordynacja wydarzeń takich jak targi czy konferencje.

Dla Ciebie:

  • - Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje;
  • - Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się zespole i branży;
  • - Ambitne, samodzielne stanowisko w oparciu o umowę o pracę;
  • - Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • - Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników.

Prosimy wysyłanie aplikacji na adres kadry@pacyga.com.pl lub kontakt osobisty w siedzibie firmy Krzysztof Pacyga PACYGA IMPORT-EXPORT, Kuków 86a, 34-206 Krzeszów