Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 22.02.2020, 08:12
Termo Organika - lider izolacji styropianowych
Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Od prawie 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości naszych produktów jesteśmy od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu – EPS.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Region działania: powiat nowotarski, suski tatrzański powiat, limanowski, nowosądecki, wadowicki, bielski, cieszyński, żywiecki, gorlicki, m. Bielsko-Biała,  m. Nowy Sącz.

Zadania

-       nawiązywanie kontaktów i bieżąca współpraca z wykonawcami

-       współpraca ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami, developerami, inwestorami

-       współpraca z biurami projektowymi i audytorami energetycznymi

-       doradztwo techniczne

Oczekiwania

-       znajomość branży budowlanej – systemy dociepleń

-       wykształcenie min. średnie

-       prawo jazdy kat. B

-       duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

-       umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

-       bardzo dobra organizacja czasu pracy

-       łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

-  ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-  stabilną współpracę i przyjazną atmosferę,

- wsparcie szkoleniowe podczas wdrażania się w nowe zadania oraz podczas realizacji       codziennych obowiązków

-  prywatne ubezpieczenie medyczne

-  kartę Multi Sport

- narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków (samochód służbowy, laptop,    telefon).

Jeśli to stanowisko wzbudziło Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje CV, które prosimy o przesłanie na adres email: rekrutacja@termoorganika.pl lub listownie na adres „Termo Organika” Sp. z o.o., 30-117 Kraków, ul. Bolesława Prusa 33.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Termo Organikę. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, o których mowa w art. 13 RODO".

Zapraszamy do obejrzenia filmu!