Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 26.04.2024, 10:04
Rozmowy powiatu - Marek Witkowski.
W dzisiejszym odcinku spotkamy się z założycielem klubu lekkoatletycznego SKL Sucha Beskidzka, trenerem PZLA, miłośnikiem sportu szczególnie lekkoatletyki oraz Vice Mistrzem Polski w Półmaratonie w Kategorii Masters M35 czyli Markiem Witkowskim.


Początki, to wczesne lata szkolne i Pan Witold Zajączek, który zaraził naszego gościa miłością do sportu. Bieganie jest dla niego sposobem na życie.
Człowiek, który więcej porusza się w swoim życiu biegiem, niż chodem. Zachęcił bardzo wiele ludzi do biegania i wpłynął na zmianę wizerunku sportowego Suchej Beskidzkiej. Trener, szef klubu lekkoatletycznego SKL Sucha Beskidzka oraz organizator biegów ulicznych: II GP Małopolski, a także Suska Piątka - Marek Witkowski.


Czy bieganie to kosztowny sport?

Czy nasz Gość policzył, ile zdobył medali?

Kiedy to wszystko zaczęło się tak na poważnie?

Dlaczego Marek Witkowski uwięził ludzi w mieszkaniach?

Te oraz inne tematy zostały poruszone podczas rozmowy.
PARTNEREM CYKLU ROZMOWY POWIATU są:  oraz      
Zapraszamy do odsłuchu:

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image