Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 12.05.2024, 15:34
Rozmowy Powiatu – Sylwia Kopacz.

W dzisiejszym odcinku spotkamy się z kobietą obdarowaną prawdziwie czarodziejską magią wyobraźni. Bo jak inaczej nazwać osobę, która zaczarowała Suchą Beskidzką, zmieniła jej wygląd kulturalny i sprawiła, że podczas występu grupy, którą prowadzi zawsze brakuje miejsc na widowni. Szanowni słuchacze jest z nami pani Sylwia Kopacz, czyli założycielka grupy teatralnej Street Art.


Praca z ludźmi zawsze była w sferze zainteresowań naszej rozmówczyni. Początki to marzenia. Jak sama mówi, pewnego pięknego słonecznego dnia przejeżdżając przez Suchą Beskidzką zobaczyła oczami wyobraźni, bawiące się na kolorowych ulicach dzieci. Zabawą może być wszystko, liczy się kreatywność i wyobraźnia. Tak zrodziła się myśl, że warto by coś zrobić dla dzieci i z dziećmi.  Pomysłodawczyni i opiekunka teatru Street Art, kobieta, która potrafi oczarować słowami i przenieść je na scenę. Kobieta, która odnosi sukces za sukcesem, a jednak potrafi pozostać sobą i docenić wartość otaczających ją ludzi oraz sprawić, że kilkadziesiąt dzieci zamienia scenę w zaczarowany ogród, w którym czeka Alicja – naszym gościem jest Pani Sylwia Kopacz.Ile osób jest zaangażowanych w projekt Street Art?

Czy mama może być najlepszym doradcą?

Jak stworzyć zgraną grupę młodych aktorów?

Czy wyobraźnia ma jakieś granice?Te oraz inne tematy zostały poruszone podczas rozmowy.PARTNEREM CYKLU ROZMOWY POWIATU SĄ:

    oraz 


Zapraszamy do odsłuchu:
Wszystkie odcinki - tutaj

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image