Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 14.04.2024, 18:50
Rozmowy powiatu - Sylwia Pająk.
W dzisiejszym odcinku spotkamy się z Sylwią, organizatorką festiwalu artystycznego Potknij się o Jazz, Festiwalu Artystycznego Teraz, właścicielką kawiarni Cofeina Jazz Cafe.

Cofeina Jazz Cafe jest nie tylko miejscem relaksu, to przede wszystkim przestrzeń spotkań artystycznych i wydarzeń kreatywnych, przepełniona miłością do kawy, ludzi i jazzu.  To właśnie w tym miejscu pełnym wartości artystycznych pojawił się pomysł stworzenia festiwali, na których lokalni artyści mogą zaprezentować szerszej widowni swoje prace. Celem tych projektów jest promocja miasta Sucha Beskidzka, a przede wszystkim prezentacja dzieł lokalnych twórców i tradycji. Sercem tego wszystkiego, jest właścicielka "Cofeina Jazz Cafe" czyli Sylwia Pająk.


Jak wielbicielka glanów i ciężkiej muzyki stała się promotorką jazzu?
Jak to się zaczęło i co dalej?
Czy nasz gość zdradzi kogo będziemy mogli zobaczyć, usłyszeć na kolejnym festiwalu?Te oraz inne tematy zostały poruszone podczas rozmowy. 


Zapraszamy do odsłuchu:

 Partnerem rozmowy jest portal:


 
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image