Dodano dnia 22.11.2022, 11:38
2 upominki, które będą wartościowym prezentem dla dziecka na mikołajki
Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, dlatego bez wątpienia robisz wszystko, aby znaleźć ciekawy prezent dla swojego dziecka. Zależy Ci na tym, aby upominek z jednej strony był bardzo atrakcyjny dla malucha, a z drugiej niósł za sobą wyższe wartości? Nie warto decydować się na byle jakie akcesoria, które niczego nie wniosą w życie młodego człowieka. W tym artykule poznasz 2 upominki, które wspomogą jego rozwój duchowy już od najmłodszych lat.

Jaki prezent na mikołajki wybrać dla dziecka?

Nie chcesz, aby Twoje dziecko przesiąkało konsumpcjonizmem? W takim razie musisz dokładnie wybierać akcesoria, które mu dajesz. Jakie propozycje będą najlepsze dla brzdąca?

1. Książeczki z serii Święci Uśmiechnięci

Seria Święci Uśmiechnięci autorstwa Elizy Piotrowskiej dedykowana jest dzieciom w wieku od 5 do 10 lat. To pełne uroku bajeczki, za których sprawą maluch może poznać żywoty świętych w przystępnej dla siebie formie. Całość jest rymowana i ozdobiona pięknymi ilustracjami. Ponadto na końcu każdego tomu znajduje się krzyżówka, dzięki której młody człowiek może sprawdzić, ile zapamiętał z lektury. Tego typu książeczki opowiadają o żywocie św. Franciszka, św. Faustyny Kowalskiej, św. Urszuli Ledóchowskiej i wielu innych, ważnych osobistości.

2. Książeczki z serii Kolorowanki Patriotyczne

Dzieci uwielbiają kolorowanki, dlatego warto, abyś kupując je, wybierał takie egzemplarze, które niosą za sobą wyższe przesłanie. Seria Kolorowanki Patriotyczne pozwoli maluchowi poznać zarówno stroje ludowe, jak i polskich władców, patriotów, świętych czy błogosławionych.

Internauci, którzy poszukują wyżej wymienionych pozycji, często decydują się na zakupy na https://praweksiazki.pl/. Prawe Książki to księgarnia, w której znajdziesz wartościową literaturę dla całej rodziny. W jej asortymencie dostępne są pozycje związane z filozofią czy historią, a także różnego rodzaju poradniki oraz artykuły dla dzieci. Dzięki takim książkom Ty i Twoja rodzina będziecie mogli rozwijać się duchowo, zgłębiając tajniki swojej wiedzy i wiary.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image