Dodano dnia 18.11.2022, 08:45
Badania kontrolne w najniższych cenach na alldiag.pl
Sprawuj kontrolę nad stanem swojego zdrowia oraz realizuj badania profilaktyczne. Regularne badania kontrolne to kluczowa droga do utrzymania jak najlepszego stanu zdrowia. Sprawdź naszą ofertę, wybierz najlepszą placówkę medyczną i skorzystaj ze skrupulatnie dobranych pakietów medycznych, które pozwolą na przeprowadzenie wybranych przez Ciebie badań w najtańszych cenach! Już teraz kup wszystkie wybrane badania przez Internet oraz przeanalizuj swoje wyniki o dowolnym czasie oraz miejscu.

Badania kontrolne

Dlaczego profilaktyka jest tak znacząca? Częste realizowane badania kontrolne, pozwalają odnaleźć wczesne stadium rozwijającej się choroby. Kontrolne badania, należy wykonywać w każdej kategorii wiekowej, co przeciwdziała rozwojowi chorobom genetycznym. Nie zważając na ilość wieku, wykonywać badania powinny tak samo osoby młode, jak i starsze, sprawdzając nadciśnienie tętnicze, poziom cholesterolu bądź hormonów. Najtańsze ceny oraz szeroka oferta badań laboratoryjnych umożliwia ich częstsze realizowanie, a zakup przez Internet zaoszczędzi Twój czas.

Badania lekarskie

Laboratoryjne badania kontrolne przeprowadzamy w zależności od wieku oraz dolegliwości. Badania profilaktyczne osób dorosłych to w szczególności: morfologia krwi, OB, kontrola znamion oraz badanie moczu. Powinniśmy także pamiętać, aby systematycznie kontrolować ciśnienie tętnicze, poziom witamin i elektrolitów, a także masę ciała.

  • Badania kontrolne dla osób w wieku 20-30 lat:

Lipidogram, RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej, wizyta kontrolna u okulisty i badanie dna oka

  • Laboratoryjne badania dla osób w przedziale 30-40 lat:

Lipidogram, RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej, wizyta kontrolna u okulisty i badanie dna oka, w zależności od płci: cytologia, USG narządów rodnych, badanie per rectum

  • Laboratoryjne badania dla osób w przedziale 40-50 lat:

Lipidogram, RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej, wizyta kontrolna u okulisty i badanie dna oka, test na krew utajoną w kale, gastroskopia, a także w zależności od płci: cytologia, USG narządów rodnych, badanie per rectum

  • Badania kontrolne dla osób w wieku 50 lat i powyżej:

Lipidogram, EKG, RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej, wizyta kontrolna u okulisty, badanie densytometryczne (gęstości kości), kolonoskopia

W zależności od płci: cytologia, USG narządów rodnych, mammografia, oznaczenie hormonów tarczycy oraz płciowych, badanie per rectum, oznaczenie antygenu PSA

Profilaktyka i zdrowie

Zadbaj z Alldiagnostica o swoje zdrowie. To jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Ułatwiliśmy dostęp do zakupu badań, poprzez sklep internetowy. Sprawdź, porównaj cenę oraz wybierz ulubione centrum medyczne. Po jego wykonaniu nie będziesz mieć potrzeby odbierania wyników. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową oraz przeanalizujesz swoją diagnozę. Wybierz z kilkuset dostępnych badań, które są najtańszą propozycją w Twoim mieście. 

Z myślą o Twoim zdrowiu oraz regularnych badaniach laboratoryjnych, masz możliwość zakupu gotowych pakietów, składających się z doskonale dobranych ze sobą badań. Wykonaj pakiet hormonalny, cukrzycowy bądź pielęgnacyjny taki jak fit&sport lub zdrowa skóra i paznokcie.

Zapisz się na badania kontrolne i dbaj o długie, zdrowe życie.Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image