Dodano dnia 05.09.2019, 12:53
Czekasz na Oktoberfest? Odwiedź we wrześniu Energylandię!
Oktoberfest to jeden z największych ludowych festynów odbywających się obecnie na świecie. Ma on miejsce w Monachium gdzie w ostatnich latach odwiedzało go nawet do 6 milionów gości. Rozpoznawany jest przez jeszcze szersze grono na całym globie! Jeżeli chcesz poczuć ten niesamowity klimat, lecz wyjazd do Monachium nie jest możliwy – nic straconego! W tym roku Oktoberfest odbędzie się również w Energylandii!

Energylandia to największy i prawdopodobnie najbardziej popularny park rozrywki w naszym kraju, który odwiedzany jest co roku przez ogrom gości nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, lecz Park organizuje również liczne wakacyjne festiwale muzyczne, a na wrzesień zaplanowane są kolejne atrakcje - jedną z nich jest właśnie Oktoberfest.

 https://energylandia.pl/wydarzenia/oktoberfest-w-energylandia/

Oktoberfest w Energylandii będzie odbywał się od 7 do 22 września. Oczywiście będzie to święto nie tylko znakomitego piwa, ale również pysznego jedzenia oraz najlepszej zabawy. Z tego ostatniego Energylandia znana jest od lat!

Dzięki pierwszorzędnej scenografii nawiązującej do najpopularniejszych elementów Oktoberfest oraz wspaniałej bawarskiej muzyce każdy z gości przebywających we wrześniu w parku nie będzie mógł oprzeć się wrażeniu że przebywa w Monachium.

Piwo, jedzenie, muzyka… i smocze nowości!

Oktoberfest w Energylandii będzie również znakomitą okazją do tego, by skorzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez Park Rozrywki. Jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił, zachęcamy do sprawdzenia Hyperiona – zapewni on każdemu niesamowitą dozę naprawdę ekstremalnej rozrywki!. Warto jednak zwrócić uwagę na nowości, które ostatnio pojawiły się w Energylandii. Mowa o Smoczym Grodzie – najnowszej strefie, inspirowanej średniowiecznymi zamkami oraz klimatem rodem z filmów i książek fantasy. Będzie czekać tam na nas m.in. Zadra (największy na świecie drewniany wooden roller coaster), Dragon Adventure – niesamowita kolejka widokowa, Draken – roller coaster dla najmłodszych czy Fuego – karuzela. Widać więc, że strefa ta będzie nie tylko idealnym rozwiązaniem dla osób najmłodszych, ponieważ i osoby starsze znajdą tutaj prawdziwie ekstremalne przeżycia.

Warto również sprawdzić pozostałe atrakcje Parku – Bajkolandia, Strefa Familijna, Water Park czy Strefa Ekstremalna również czekają!
Nieodłocznym elementem Okroberfest jest piwo. Jeżeli mamy w planach spróbować kilku znakomitych rodzajów tego trunku należy rozważyć pobyt kilkudniowy. Zarówno piwa jak i atrakcji nie zabraknie nawet dla najwytrwalszych eksploratorów parków rozrywki. W wypadku noclegu warto postawić na Western Camp – ośrodek znajdujący się przy ul. Oświęcimskiej 35 w Zatorze. Znajduje się on raptem kilka minut od Energylandii, będzie to więc bardzo wygodna opcja dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się zabawą w Parku i nie chcą tracić czasu na przejazdy oraz dla wszystkich którzy planując piwne degustacje chcieliby dostać się do miejsca noclegowego pieszo.

https://westerncamp.pl/

Zachęcamy do odwiedzania Energylandii nie tylko z okazji Oktoberfestu – jest to w końcu prawdopodobnie najbardziej atrakcyjny park rozrywki w Polsce, który cały czas się rozwija. Smoczy Gród czeka na gości, nie może Was tam zabraknąć!


Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image