Dodano dnia 11.02.2019, 12:39
Czy narożnik w salonie może być stylowy?
Pragnieniem każdego jest wspaniale zaaranżowany i równocześnie komfortowy salon oraz sypialnia zaopatrzona w komfortowe i jednocześnie piękne łóżko. Zapewnienie wygody jest niesłychanie ważne, o ile miejsce wyselekcjonowane na wstawienie sofy czy narożnika ma zapewnić luksus, zarówno singlom jak i rodzinom z kilkorgiem dzieci.

Wyjdź poza schemat

W chwili obecnej na rynku osiągalne są nie tylko szablonowe kolekcje wypoczynkowe złożone z sofy, zwykle z funkcją spania i foteli, świetnie sprawdzające się w małych salonach, gdzie kluczowa jest funkcjonalność, ale także rynek pozwala na spożytkowanie powierzchni modułowymi asortymentami wypoczynkowymi, zawierającymi narożniki, pufy i fotele, które można dowolnie łączyć w zależności od ilości miejsca i indywidualnych potrzeb. Innowacyjny design i funkcjonalność sof rozkładanych powoduje, że wypierają one obecne kiedyś w salonach wersalki, a opcja całkowitej customizacji zapewnia nabywcom dobór materiałów obiciowych, nie tylko pod względem elegancji, ale też ergonomicznym. Zapewnia to możliwość całkowitego dobrania wybranej sofy do wnętrza. W większych wnętrzach dobrze sprawdzają się narożniki, których duży wybór posiada producent zeusmeble.pl, a to co jest szczególnie istotne to duża możliwość personalizacji wybranych mebli.

Nowe trendy

Obecnie dostawcy mebli, oprócz typowych narożników, zapewniają wersje ekskluzywne, z unoszonymi zagłówkami, zamaskowanymi szafkami i półkami, które mogą zostać zużytkowane na przechowanie książek lub czasopism. Niektóre narożniki modułowe kryją w sobie dużo więcej np. nadprogramowe siedziska - pufy, które można wykorzystać, gdy dom odwiedza większa ilość gości lub zaopatrzone w listwy i gniazda elektryczne ułatwiające podładowanie sprzętów elektronicznych i smartfonów, bez potrzeby nieestetycznego przeciągania kabli po salonie oraz pozwalające na odtwarzanie muzyki z telefonów lub tabletów. Taka postępowość może zrażać osoby marzące o typowym narożniku lub nawet rogówce w stylu vintage. Jednak klasyczny design nie jest podstawą do odejścia od nowoczesności - pomysłowe ukrycie udogodnień pozwala na całkowite wykorzystanie nowatorskich możliwości, bez konieczności rezygnacji z stylu vintage.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Podobnie jak w pokoju wypoczynkowym sofa czy narożnik, także w sypialni nieodzownym elementem jest funkcjonalne łóżko. Obecnie kładzie się nacisk nie tylko na wygodę, ale i na poręczność konstruowanych łóżek. Większość z nich w chwili obecnej wyposaża się w tapicerowane wezgłowie, gwarantujące komfort przy czytaniu książek, nie zapominając o funkcjonalności i dodatkowym miejscu do przechowywania, które gwarantuje pojemnik na pościel. W przypadku łóżek, tak samo jak dla sof i narożników, możliwy jest pełny wybór tkanin obiciowych oraz wybór materaca w zależności od upodobań klientów i potrzeby dostosowania się do zaprojektowanego pomieszczenia.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Na tej stronie