Dodano dnia 10.11.2023, 19:10
Czym jest aplikacja Mercedes Me?
Poruszając się swoim samochodem zarówno na długich, jak i krótkich dystansach chcemy czerpać z podróży jak najwięcej korzyści. Marka Mercedes-Benz doskonale o tym wie i właśnie z tego powodu wprowadza w swoich samochodach wiele innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest aplikacja Mercedes Me Connect.

Mercedes Me Connect - co to za aplikacja?

Aplikacja Mercedes Me umożliwia zarządzania samochodem bezpośrednie z Twojego smartfona lub komputera. Dzięki niej, właściciele samochodu Mercedes-Benz mogą w każdej chwili sprawdzić jaki jest aktualny status swojego pojazdu.

Mercedes Me ID

Dzięki funkcji Mercedes Me ID użytkownik posiada dostęp do wszelkich usług cyfrowego świata Mercedes-Benz. Możesz więc korzystać z cyfrowych dodatków, które są oferowane przez markę oraz sprawisz, że Twój samochód będzie jeszcze bardziej bezpieczny.

Cyfrowe dodatki dla Mercedes-Benz

Odkrywaj swoje auto na nowo. Jest to możliwe dzięki cyfrowym dodatkom i wielu innowacyjnych funkcji dotyczących jego zdalnej obsługi. W pakiecie tym znajdziesz zarządzanie przeglądami, zarządzanie w razie wypadku i awarii oraz telediagnostykę. Jednak to nie koniec. Dodatkowo znajduje się m.in. Urban Guard, nawigacja, która sama się aktualizuje, Mercedes Me Charge, asystent zdalnego parkowania, rozrywka, AMG Track Pace, zdalna obsługa funkcji samochodu i wiele innych.

Wszystko pod kontrolą dzięki aplikacji Mercedes Me

Miej zawsze pod kontrolą wszystko to, co jest związane z Twoim Mercedesem. Połącz się ze swoim samochodem i skonfiguruj ekran główny aplikacji, aby jeszcze łatwiej i szybciej zarządzać ulubionymi funkcjami. W aplikacji sprawdzisz ciśnienie w oponach, energię czy zbiornik paliwa.

Aplikacja Mercedes Me Service to Twój osobisty asystent do spraw Twojego Mercedesa. Przypomni Ci on o najbliższym przeglądzie serwisowym i prawie sam zajmie się rezerwacją.

Czy warto utworzyć konto w Mercedes Me?

Tak! Jeżeli chcesz przeżywać nowe przygody ze swoim Mercedesem to powinieneś się zarejestrować i posiadać konto w aplikacji. Dzięki niej otrzymasz dostęp do wielu istotnych informacji, a co więcej zyskasz:

  • kontrolę danych dotyczących pojazdu,
  • wsparcie podstawowych usług Mercedes Me Connect,
  • otwieranie i zamykanie okien, bagażnika, drzwi i szyberdachu,
  • umawianie wizyt serwisowych online,
  • nadzór nad pojazdem w niedalekiej odległości bądź z innego kraju,
  • łatwe znalezienie publicznych stacji benzynowych, stacji ładowania czy miejsca parkingowego,
  • kontrola procesu ładowania.

To nie wszystkie korzyści, jakie możesz mieć dzięki posiadaniu aplikacji Mercedes Me. Dowiedz się więcej sam, ściągając ją na swojego smartfona. Zarejestruj się i ciesz się opcjami, które oferuje aplikacja.

Wybierz swojego Mercedesa jeszcze dziś w salonie MB Motors!


MB Motors to Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz. Swoje salony posiada w Poznaniu, Piasecznie i Jankach koło Warszawy. W każdym z nich pracuje doświadczony zespół doradczy, dzięki któremu poczujesz się zaopiekowany na najwyższym poziomie. Nie czekaj - odwiedź najbliższy salon MB Motors jeszcze dziś i stań się szczęśliwym nabywcą samochodu marki Mercedes-Benz.


Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image