Dodano dnia 07.09.2021, 10:53
Das Welt Auto - specjalny program sprzedaży używanych samochodów
Interesuje Cię zakup używanego auta i chcesz mieć pewność, że nie wydasz pieniędzy na niepewną inwestycję? Istnieje rozwiązanie szyte na miarę osób, które chcą zakupić samochód z drugiej ręki bez ponoszenia niepotrzebnego ryzyka. Poznaj program Das WeltAuto, dzięki któremu zakupisz auto w naprawdę bezpieczny sposób.

Das WeltAuto – zasady programu

Interesują Cię używane samochody znanych marek w nienagannym stanie technicznym? W programie Das WeltAuto prowadzona jest sprzedaż używanych samochodów znanych marek. Przede wszystkim oferujemy używane Volkswageny, oraz auta marki SEAT i Škoda. W naszym salonie znajdziesz ponadto pojazdy marek takich jak Opel, Audi, KIA, Mercedes-Benz, Volvo, Peugeot, Mitsubishi, Fiat czy Nissan. Wszystkie w bardzo dobrym stanie technicznym i przede wszystkim sprawdzone przez fachowców. Więcej informacji na temat dostępnych pojazdów, zasad programu, finansowania i wszystkie inne wątpliwości rozwiejesz kontaktując się z https://centrumwroclaw.pl/dwa/.

Nie martw się o jakość z gwarancją Das WeltAuto

Jeśli myśl o zakupie auta powoduje u Ciebie stres, zasady funkcjonowania programu Das WeltAuto pozwolą się go pozbyć. To nie jest niepewny zakup samochodu o nieznanym stanie technicznym i ewentualnych usterkach. Nim auto trafi do programu, przechodzi szereg skomplikowanych i szczegółowych testów mających na celu wykryć nieprawidłowości. Testy są na tyle szczegółowe, że składają się aż z 117 etapów, a każdy z nich dotyczy różnych podzespołów samochodu. Testując auta w ten sposób, nie ma mowy o pominięciu mniej lub bardziej istotnej wady samochodu. W trakcie procesu pojazd jest weryfikowany zarówno pod kątem historii i roku produkcji, jak i dokładnego przebiegu i tego, czy kiedykolwiek uległo wypadkowi. Gdy natomiast zostanie wykryta wadliwa część, wówczas wymieniana jest na komponent wysokiej jakości odpowiadający standardom programu Das WeltAuto.

Różne sposoby finansowania dla wygody klienta

Prócz nienagannej obsługi i dbałości o posiadane pojazdy, w programie Das WeltAuto można liczyć również na komfortowe i elastyczne zasady pod względem finansowania. Do wyboru jest oczywiście płatność gotówką, ale nie tylko. Gdy chcesz zakupić auto na potrzeby swojej firmy, możesz skorzystać z opcji leasingu. Ponadto, do dyspozycji klientów pozostaje także opcja płatności na raty. Co więcej, klienci mogą korzystać z szerokiej oferty ubezpieczeniowej oraz usług dodatkowych dostosowanych do ich potrzeb. Istnieje też możliwość przystosowania pojazdu do własnych potrzeb – na przykład poprzez montaż nawigacji. Wszystkie pojazdy zakupione w ramach programu objęte są minimum roczną gwarancją.

Jazda próbna przywilejem każdego klienta

Masz już model, który Cię interesuje i chcesz przyjrzeć się mu bliżej? Bez problemu możesz umówić się na jazdę testową, w trakcie której ocenisz możliwości pojazdu i dostosowanie do własnych potrzeb. Wystarczy skontaktować się z najbliższym punktem i ustalić termin, w wyspecjalizowany zespół zajmie się resztą. Tobie pozostanie już tylko wyczekiwać jazdy próbnej i cieszyć się możliwością testowania wymarzonego auta.


Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image