Dodano dnia 17.01.2023, 15:23
Ekstremalne atrakcje w Krakowie i okolicach
Zwiedzanie oczywistych i dobrze znanych zabytków w Krakowie to z pewnością ciekawa rozrywka. Miasto oferuje jednak o wiele więcej, w ofercie pozostają ekstremalne przygody. Dedykowane są one miłośnikom adrenaliny i niecodziennych sposobów na spędzanie wolnego od obowiązków czasu. Jakie atrakcje w tym charakterze można wybrać?

Wizyta na profesjonalnej strzelnicy

Atrakcją, która niewątpliwie spotyka się z dużym zainteresowaniem jest strzelnica, na której można spędzić wyjątkowy czas. Do dyspozycji chętnych pozostaje aż 33 rodzajów różnej broni, w tym kałasznikow AK 47, pistolet Glock, karabiny snajperskie. Odpowiedni dla siebie termin można zarezerwować poprzez stronę internetową, dzięki czemu omija się długie kolejki. Podczas wizyty na strzelnicy przeprowadzane jest krótkie szkolenie, w jego zakres wchodzi między innymi sposób trzymania broni i trafiania do celu. Nad wszystkim czuwa doświadczony instruktor, który posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia szkoleń z udziałem prawdziwej broni. Na strzelnicę może udać się każdy, wbrew pozorom nie jest to rozrywka dedykowana jedynie mężczyznom. Na taki krok decydują się także kobiety, często jest to sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, na przykład w formie wieczoru kawalerskiego. Na samym końcu można zrobić sobie zdjęcie upamiętniające wizytę na profesjonalnej strzelnicy, a takie wspomnienia zachowują się w głowie na bardzo długi czas.

Czy warto zdecydować się na lot paralotnią?

Lot paralotnią Kraków to kolejne wyzwanie, które stawia przed sobą wiele osób ceniących w swoim życiu duże ilości adrenaliny. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z takim przeżyciem mogą wybrać skok w tandemie, czyli z uprawnionym instruktorem. Decydując się na samodzielny skok odbywa się równie ważne profesjonalne szkolenie, omawiane są właściwie wszystkie elementy wydarzenia. Największy nacisk kładzie się na bezpieczeństwo każdej osoby oddającej skok, nie liczy się w tym aspekcie mniejsze lub większe doświadczenie. Lot paralotnią Kraków odbywa się w przepięknych miejscach, widoki z lotu ptaka mogą zapierać dech w piersiach. To właśnie z tego względu lot paralotnią może stanowić doskonały sposób na prezent dla bliskiej osoby spragnionej niecodziennych wrażeń. Wybuch adrenaliny jest właściwie gwarantowany, a wiele osób potrafi się nim dosłownie karmić. O wiele więcej przydatnych informacji na ten temat można uzyskać na stronie https://tandemy.pl/produkt/lot-paralotnia-tandem-krakow/.Ciekawe atrakcje zapewniające niezapomniane wrażenia

Nie mając pomysłu na ciekawe i niezapomniane spędzenie czasu w Krakowie warto skusić się na lot widokowy wzdłuż Wisły, nad Starym Miastem. Warto skorzystać z takiej okazji choćby ze wględu na fakt, że z perspektywy lotu ptaka widok dzielnicy Kazimierza prezentuje się całkowicie inaczej. Każdy lot odbywa się w samolocie Cessna 172, czyli typowo pasażerskim środku transportu. Warto wiedzieć, że organizator ma w posiadaniu niezbędny certyfikat AOC, który świadczy o pełnym bezpieczeństwie i świadczeniu usług na wysokim poziomie. Lot trwa jedynie kwadrans, ale ekscytacja powoduje, że ma się wrażenie zatrzymania czasu.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image