Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 31.12.2014, 19:17
Internet w telewizorze
Technologia rozwija się w zawrotnym tempie i co chwila słyszymy o nowych, lepszych rozwiązaniach dla usług telekomunikacyjnych, nowych produktach, a także mądrych urządzeniach. Jeszcze kilka lat temu Internet i telewizja to były dwie oddzielne usługi. W tym momencie firmy telekomunikacyjne łącza oferty ze sobą i możemy kupić pakiet telewizji, telefonu, Internetu. Wszystko w jednym! Trzy usługi, jeden rachunek i jedna firma.

Nowe rozwiązania

W związku z tak szybkim rozwojem technologicznym nie powinno nas zdziwić to, że z Internetu możemy korzystać za pośrednictwem bardzo wielu urządzeń. Na początku to było możliwe tylko przez łącze telefoniczne, potem już mieliśmy bezpośredni dostęp do komputera. Następnie technologia poszła krok dalej i otrzymaliśmy możliwość korzystania z Internetu przez nasze telefonu komórkowe. Internet jest wszędzie, dlatego możemy z niego korzystać także przez telewizję. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet, który obejmuje Internet w tv. Co to oznacza? Dla nas jeszcze więcej możliwości. Z takim rozwiązaniem nie musimy martwić się tym, że nie obejrzymy naszego ulubionego serialu, ponieważ mamy dostęp do naszych ulubionych kanałów przez cały czas i jeśli dana pora dnia nam nie odpowiada, wystarczy znaleźć to, co nas interesuje i obejrzeć później, bo wszystkie programy, odcinki seriali, a także filmy są zapisane na platformie internetowej.

Czy jest to droga usługa?

Internet w tv nie należy do najtańszych usług telekomunikacyjnych. Cena abonamentu to jedna sprawa, a drugą jest odpowiedni sprzęt, czyli telewizor. Telewizor musi być nowoczesny z możliwością dostępu do Internetu. W innym wypadku nie będziemy mogli korzystać z tej usługi, nawet mając odpowiedni abonament. Dlatego, aby móc rozkoszować się taką wygodą, najpierw trzeba w nią zainwestować. Jak dużo? Trudno powiedzieć, ponieważ ceny telewizorów są różne, cena abonamentu także jest uzależniona od pakietów, dlatego bardzo trudno oszacować cenę Internetu w tv.

Czy warto inwestować w taką usługę?

To zależy od tego, czego my oczekujemy. Jeśli taka usługa jest dla nas użyteczna, to oczywiście, ale jeśli nie korzystamy tak często z telewizji, to możemy odpuścić tą usługę. Internet w tv jest bardzo przydatny dla osób, które lubią mieć wszystko w jednym miejscu,. Ta usługa jest właśnie taka. Mamy Internet i telewizję w jednym, i do posługiwania się nimi wystarczy nam pilot. To jest bardzo wygodna usługa, ponieważ mamy wszystko w jednym miejscu i bez ruszania się z fotela.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image