Dodano dnia 02.07.2020, 13:19
Jakie benefity zmotywują Twoich pracowników?
Spełnienie pracowników w firmie ma duży wpływ na jakość ich pracy, a co za tym idzie – zadowolenie klientów. Warto zatem zadbać o bonusy dla zatrudnionej kadry. Jest to bowiem doskonała inwestycja w rozwój firmy!

Pakiety medyczne

CMP oferuje interesujące rozwiązanie w postaci pakietów dla osób, które zatrudnione są w danym przedsiębiorstwie. Pakiety kupić można w trzech wariantach – wersji Basic, Optimal oraz Premium. Każdy z nich dopasowany jest do potrzeb przedsiębiorcy. Niezależnie od wybranego rozwiązania, osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć na wsparcie doświadczonych lekarzy. Koszt abonamentu medycznego przeznaczonego dla jednego pracownika to 15 złotych. Pakiet jest świetnym sposobem na zmotywowanie osób zatrudnionych do efektywnych działań, które mogą zwiększyć wyniki sprzedażowe danej firmy. Abonament może obejmować danego pracownika, jak i jego rodzinę. W ramach pakietu BASIC osoba zatrudniona może skorzystać z usług lekarza medycyny pracy, czy też internisty. Ma ona również dostęp do ambulatoryjnych zabiegów pielęgniarskich. Pakiet Optimal wzbogacony jest o konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne i szczepienia ochronne. W przypadku wyboru wersji Premium, pracownik może dodatkowo skorzystać z wizyt domowych, rehabilitacji oraz usług stomatologa. Przychodnie prywatne znajdują się m.in. w Warszawie i Piasecznie.

Zobacz ofertę abonamentową CMP - https://cmp.med.pl/oferta/oferta-abonamentowa-cmp/

Inne formy wsparcia

Pakiety medyczne należą do najpopularniejszych benefitów pracowniczych. Inne formy wsparcia to m.in. karty sportowe, dofinansowanie do kursów językowych, urlopów, czy też szkoleń. Dodatki pozapłacowe stają się obecnie standardem. Firmy oferują tego typu bonusy, chcąc pozyskać nowych i kompetentnych pracowników do swojego przedsiębiorstwa. Rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, a osoby szukające zatrudnienia zwracają uwagę na każdy szczegół. Benefity należy zatem traktować jak inwestycję.

Chcąc zmotywować pracowników do pracy, warto zadbać o ich potrzeby. Okazane wsparcie może w znaczny sposób wpłynąć na sukces firmy.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image