Dodano dnia 12.08.2017, 07:53
KASPO TAPETY w Andrychowie i Wadowicach zapraszają!


TAPETY ROLETY KARNISZE do każdego pomieszczenia, w którym chciałbyś coś pozmieniać.

Jesteśmy firmą z przeszło 20-letnią tradycją w branży tapet, rolet okiennych, karniszy i innych artykułów wyposażenia wnętrz.

Nasze wieloletnie doświadczenie i kontakty handlowe gwarantują zaprezentowanie najlepszej oferty w regionie.


Oferujemy Państwu największy wybór tapet w regionie, ponad 300 wzorów w ciągłej sprzedaży z najnowszych kolekcji, oraz bogatą ofertę tapet w sprzedaży katalogowej, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym, fantazyjnym życzeniom klientów.

Zapraszamy do współpracy wykonawców i projektantów wnętrz.

Nasze tapety są gwarancją wysokiej jakości, innowacyjności wzorów, barw i struktur, zapewniają ciepły nastrój każdej przestrzeni.

UWAGA: jeżeli poszukujecie Państwo tapety której nie posiadamy w naszym sklepie lub w naszych katalogach to prosimy dostarczyć nam numer tapety i nazwę producenta, a zamówimy ją dla Państwa w korzystnej cenie!

W KASPO TAPETY dostępny również szeroki asortyment ROLET OKIENNYCH w odręcznej sprzedaży w rozmiarach standardowych i różnych odcieniach tkanin z możliwością przycięcia na dowolny wymiar.

ROLETY WOLNOWISZĄCE montowane do ścian lub sufitu to najprostszy w montażu i obsłudze produkt

ROLETKI MINI – montowane na poszczególne kwatery okienne.

Dostępne z magnesami i mechanizmami żyłkowymi.

ROLETY Z TKANINĄ DZIEŃ-NOC. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych, transparentnych oraz zaciemniających), umożliwiają sterowanie przepływem światła.


Posiadamy też różne rodzaje KARNISZY, mające zastosowanie do każdego wnętrza.

Naszą ofertę charakteryzuje bogata gama kolorów i wzorów. W zależności od potrzeb karnisze mogą być pojedyncze lub podwójne, sufitowe lub ścienne, drewniane, metalowe, szynowe

Bogatą ofertę innych artykułów wyposażenia wnętrz oraz fachowe doradztwo znajdą Państwo w naszych sklepach w ANDRYCHOWIE i w WADOWICACH.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SKLEPÓW:

Andrychów                         Wadowice
ul. Krakowska 81            ul. Mickiewicza 24a
tel. 33 870 39 19            tel. 33 873 87 75

www.kaspotapety.pl