Dodano dnia 19.03.2019, 14:50
Marynarka do pracy
Marynarki i garsonki kilka dekad temu, były formalne, grube - i trochę nudne. Jednak scenariusz zmienił się nie do poznania!

Dzisiaj marynarki i blezery to już coś, co nie przychodziło naszym babciom do głowy. Formalne projekty nie muszą być już jedynie w stonowanych kolorach – dzisiejsze modele mają mnóstwo nowych modnych dodatków. Jeśli chcesz odkryć ich potencjał – w tym krótkim artykule, mamy dla Ciebie wszystko, co każda początkująca bizneswoman musi wiedzieć o tym, jak nosić marynarkę, a na https://manwoman.co/ zajrzyj, jeśli chcesz uzyskać bardziej wizualne inspiracje. Zaczynamy!

Rodzaje damskich marynarek do pracy


Marynarki i garsonki są dostępne we wszystkich:

  • - kolorach

  • - nadrukach

  • - fasonach

  • - tkaninach.


Prawda jest taka, iż dzisiaj Twoje opcje są praktycznie nieograniczone. Niezależnie od tego, do jakiej pracy chodzisz i jakiej branży należysz - musisz znać podstawowe style i zrozumieć, jak je nosić. Każda marka ma swoje własne podejście, ale podstawy pozostają takie same. Rzućmy okiem na to.


Marynarka zapinana na jeden guzik, bądź inaczej – jednorzędowa marynarka ma w zasadzie jeden guzik, który łączy boki całego projektu. Ten styl pasuje do wszystkich typów sylwetek i okazji. Wybierz tkaniny i style, które są nieco nieformalne, jeśli nie chodzi o typowo formalne spotkanie. Ten styl jest w modzie od ponad 70 lat (!) - to mówi samo za siebie, że takie marynarki i garsonki można nosić bez poczucia popełnienia modowej gafy.


Natomiast marynarki i garsonki dwurzędowe są bardzo formalne i bardziej popularne niż zwykłe, wymienione wyżej, jeśli chodzi o zawodowe outfity. Ma więcej materiału i przykrywają koszulę, w przeciwieństwie do tych z jednym guzikiem.


Ostatnio niesamowicie modne są marynarki i garsonki z delikatną baskinką - są niesamowicie fantazyjne! Coś w tym kroju sprawia, że wyglądają one nieodparcie. Możesz je znaleźć zarówno w eleganckich, jak i czysto formalnych wariantach. Wyglądają wyjątkowo jeśli uzupełnisz je ołówkowymi spódnicami bądź formalnymi spodniami.


Więcej: http://news.o.pl/2018/12/12/jak-wybrac-kurtke-damska-na-zime/

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image