Dodano dnia 26.06.2019, 14:31
Mezoterapia mikroigłowa w Krakowie. Co warto wiedzieć o tym zabiegu?
Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych w ostatnich latach. Dzięki niemu możliwa jest poprawa wyglądu skóry twarzy, zwiększenie jej elastyczności, gęstości oraz wygładzenie zmarszczek mimicznych. Jest to osiągalne dzięki nakłuwaniu poszczególnych rejonów skóry specjalnymi mikroigiełkami, które umożliwiają wprowadzenie substancji odżywczych i regenerujących przez warstwę rogową naskórka.

Mezoterapia mikroigłowa - profesjonalny zabieg, który skutecznie odmładza twarz

Mezoteriapia mikroigłowa jest najczęściej przeprowadzana na skórę twarzy aczkolwiek możliwe jest także jej wykonanie na inne rejony ciała, w tym brzuch, pośladki oraz skórę głowy. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego przyrządu (tzw. dermarollera lub dermapena) wyposażonego w drobniutkie igiełki, które wykonują na skórze mikrokanaliki. Dzięki nim możliwe jest wprowadzenie substancji odżywczych i regenerujących skórę w jej głąb, co pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów niż te oferowane przez klasyczną pielęgnację samego naskórka. Składniki aktywne dostając się przez warstwę rogową naskórka mogą bowiem znacznie skuteczniej zadziałać na skórę, co prowadzi do poprawy jej jakości, kolorytu, gęstości oraz zwiększenia nawodnienia.

Mezoterapia mikroiglowa jest zabiegiem szczególnie polecanym dla osób, które chcą w szybki i w pełni bezpieczny sposób pozbyć się problemów z wyglądem oraz jakością skóry twarzy. Prawidłowo wykonany zabieg pozwala skutecznie zmniejszyć widoczność zmarszczek mimicznych, zredukować przebarwienia i blizny oraz poprawić ogólny stan i wygląd cery. Może być bezpiecznie przeprowadzony także na wrażliwe okolice ust oraz oczu, co docenią osoby posiadające nieestetyczne, odporne na inne zabiegi pielęgnacyjne zmarszczki w tych rejonach. Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polecanym także osobom borykającym się z bliznami porądzikowymi, które również jest w stanie skutecznie zmniejszyć.

Profesjonalne zabiegi mezoterapii mikroigłowej - salon urody Revision w Krakowie i jego oferta

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, który należy wykonywać wyłącznie w sprawdzonych i profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Dla bezpiecznego jego przeprowadzenia konieczne jest bowiem zapewnienie sterylnych warunków, posiadanie profesjonalnego sprzętu oraz wiedzy na temat właściwych technik nakłuwania skóry. Za znakomite rezultaty zabiegu odpowiedzialne są także prawidłowo dobrane do potrzeb oraz problemów klienta kosmetyki stosowane podczas zabiegu, którymi dysponują jedynie profesjonalne gabinety kosmetyczne.

Mieszkańcy Krakowa i okolic mogą wykonać profesjonalny zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz i ciało w salonie Revision. Jest to znany i ceniony krakowski salon urody, który od ponad 10 lat oferuje swoim klientom najlepsze i najnowocześniejsze zarazem metody służące poprawie ich wyglądu oraz jakości życia. Salon urody Revision w Krakowie oferuje mezoterapię mikroigłową, która przeprowadzana jest za pomocą nowoczesnego i bezpiecznego systemu renomowanej marki Szwedo Group. Pozwala on na skuteczne i nieinwazyjne zredukowanie blizn i rozstępów, usunięcie przebarwień skórnych, zagęszczenie skóry oraz widoczne wygładzenie zmarszczek mimicznych.

Artyuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image