Dodano dnia 18.11.2019, 14:43
Overhit - na czym polega ta gra?
Overhit to gra, w której znajdziesz niezliczone ilości unikalnych bohaterów z całego świata i przestrzeni. Ci wszyscy bohaterowie dobrowolnie zaciągnęli się do walki w Overhit, która okazała się niezwykle wyczekiwaną grą akcji RPG opracowanej przez NAT Games i opublikowanej przez Nexon. Overhit jest darmową grą mobilną, którą mogą się cieszyć gracze na całym świecie. Grę można łatwo pobrać w App Store lub Google Play.

Na czym polega gra Overhit?

W Overhit armia ruchu oporu znana również jako Black Wings walczy przeciwko złym planom Conclave Corporation, których celem jest zniszczyć świat. Gracze przejmują dowództwo nad ponad 120 unikalnymi bohaterami, którzy są wyposażeni w głosy aktorów z popularnych seriali anime. Wskocz do złożonych bitew, gdzie synergia i formacja są kluczem do zwycięstwa, a na pewno tego nie pożałujesz i będziesz z wielką radością i ciekawością wracał do tej gry. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://mobilegamer.pl

Jak grać w Overhit?

Wchodząc do gry, już na początku zbierasz heroicznych wojowników, aby stworzyć swój własny zespół do walki z wrogimi siłami, które czyhają na każdym kroku. Gra oferuje różne systemy postaci, które są wyświetlane w postaci kart o różnych poziomach mocy. Ponadto, bardzo łatwo jest łapać nowe funkcje, aby rozwinąć swój własny styl walki. Na koniec walki otrzymujesz różne przedmioty, które zostaną wykorzystane do ulepszenia ekwipunku i poziomu postaci. Po osiągnięciu określonych ilości kamieni milowych, system gry odblokuje nowe funkcje, tryby i nowe wyzwania.

Co ciekawe…

Overhit wykorzystał Unreal 4 Engine do stworzenia świata z zainspirowanym przez konsolę tłem 3D, który zapewni niesamowitą rozgrywkę pełną przygód. Do najbardziej wciągających funkcji można wliczyć:

- Niekończąca się liczba bohaterów do zbierania. W grze znajdziesz ponad 120 bohaterów. Każdy z nich posiada swój unikalny głos.

- Złożone strategie. Wszystko zależy od graczy, ale pamiętajcie, że wymagają bardzo dużej zwinności, aby odnieść zwycięstwo.

- Inspirująca grafika. Unreal 4 Engine dostarcza odświeżoną grafikę 3D i pięknie ilustrowaną grafikę 2D postaci, które potrafią jeszcze bardziej zachęcić gracza, by został w grze o wiele dłużej niż planował.

- Głosy postaci pochodzą od autentycznych osób. Słynni aktorzy głosowi, wcielają się w ulubionych bohaterów Overhit jako odkrywcy, myśliwi, łucznicy i wiele innych.

- Unikalne tryby gry - Overhit oferuje niezliczoną ilość typów gier, które są niezwykle wymagające. Do listy trybów gier można zaliczyć: rajdy, bitwy na arenie, bitwy lochy i wiele innych.

- Wojny w ramach gildii - gracze mogą łączyć siły z innymi zawodnikami i zmierzyć się z nikczemnymi szefami, wyruszyć na wyprawy i zmierzyć się z konkurentami w postaci innych graczy na całym świecie.

Podsumowując

Gra Overhit to gra, która została przygotowana w taki sposób, aby każdy, kto ją pobierze, by został jak najdłużej. Bardzo dużo czasu poświęcono w trakcie prac nad grafiką, by dołożyć efektów wizualnych.

Sprawdź także te gry:

https://mobilegamer.pl/the-pirate-plague-of-the-dead/

https://mobilegamer.pl/world-of-warships/

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image