Dodano dnia 02.10.2019, 18:24
Pan Marek i Łukasz schudli skutecznie w Centrum Dietetycznym Naturhouse Wadowice! Poznaj ich historię
W ramach październikowej akcji Uwaga Nadwaga zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zgłosić się do najbliższej placówki w Wadowicach. Nasi dietetycy od 1 października przez cały miesiąc udzielają bezpłatnych konsultacji profilaktycznych.
Ile razy mówiłeś sobie "chcę schudnąć, to już postanowione", ale i tak nie udawało Ci się zacząć lub kontynuować diety? W przypadku odchudzania bardzo ważne jest nasze nastawienie i odpowiednie rozpoczęcie nowego stylu życia. Zobacz, jak schudnąć, aby było to naprawdę skuteczne! Nie mów „chcę schudnąć” tylko działaj – sprawdź od czego zacząć i bądź jak Pan Marek który pożegnał 30 kilogramów oraz Łukasz który pozbył się zbędnych 24 kg w placówce Naturhouse Wadowice.
Pan Marek szczuplejszy o 30kg ‼


Wiek: 55 lat
czas trwania kuracji: 5 miesięcy
waga przed kuracją: 117 kg
waga po kuracji: 87 kg


W osiągnięciu celu pomogła przede wszystkim determinacja, regularne wizyty oraz duże zaangażowanie i wiara w sukces. Cel był wyznaczony – zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.
Łukasz szczuplejszy o 24 kg ‼


Wiek: 24 lata
Czas trwania kuracji: 8 miesięcy
Waga przed kuracją: 113 kg
Waga po kuracji: 89 kg


Łukasz od lat interesuje się sportami zimowymi. Jest wiernym fanem soków narciarskich czy łyżwiarstwa. Jednak sam nie uprawiał żadnego sportu. Kiedy rozpoczął kurację w Centrum Dietetycznym i kilogramów zaczęło ubywać, poczuł się o wiele lepiej, dlatego zaczął również dbać o swoją kondycję. Basen, jazda na rowerze, bieganie długich dystansów, siłownia – stały się dla niego codziennością. Jego masa ciała spadała z tygodnia na tydzień, gdyż dawał z siebie sto procent podczas całej kuracji.

W naszym Centrum przeszedł z rozmiaru XXL na rozmiar L .

Zmiana rozmiaru ma również wpływ na to, jak wygląda nasze życie zawodowe i towarzyskie - już sama odzyskana pewność siebie potrafi zdziałać cuda! „Łukasz nie tylko zmienił swoje nawyki żywieniowe, ale również styl życia. Przestał jeść fast foody i pić słodkie napoje od pierwszego dnia diety. Zaczął dbać o swoje zdrowie – jestem z niego dumna” mówi jego dietetyk prowadząca Natalia Grabińska.
Panu Markowi i Łukaszowi oraz wielu innym naszym podopiecznym udało się z sukcesem pożegnać zbędne niechciane kilogramy! Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym pacjentom którzy w Wadowickiej placówce Naturhouse odnoszą same sukcesy.

Naturhouse w Wadowicach skutecznie odchudza od 2010 roku a od ponad roku jest w nowej dogodniejszej lokalizacji. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala naszym ekspertom na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Nasi dietetycy przyjmują nie tylko pacjentów z problemami wagowymi, ale tworzą również diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi (takimi jak np. choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, IBS, itd…). Ponadto nasi dietetycy tj. Natalia Grabińska i Katarzyna Słupska - Szafran tworzą diety dla dzieci od 6 roku życia, oraz dla par starających się o potomstwo.


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat właściwej diety i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, koniecznie odwiedź Centrum Dietetyczne NR 1 w powiecie wadowickim! Naturhouse w Wadowicach to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Nasza kadra dietetyków to wyszkoleni specjaliści. Od stycznia 2019 roku nasi podopieczni zrzucili łącznie ponad 5 TON zbędnych kilogramów.

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Dla Państwa wygody jako jedyni w Wadowicach jesteśmy czynni od rana do wieczora. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 - 21:00
Wtorek: 8:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 21:00
Piątek: 6:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00 (co drugi tydzień)


Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice - https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice