Dodano dnia 10.01.2021, 19:40
Parking przy lotnisku – dlaczego warto zostawić tu samochód?
Szybki dojazd na lotnisko to jeden z najważniejszych elementów podróży samolotem. Sporo osób decyduje się na transport publiczny, taksówki czy prywatnych przewoźników, jednak są to rozwiązania niezbyt tanie i wygodne. Własny samochód to zdecydowanie najlepsza opcja w tym przypadku – można zostawić go na parkingu przy porcie lotniczym.

Komfort i niezależnośćOsoby przyjeżdżające na lotnisko swoim autem są w bardzo komfortowej sytuacji, ponieważ nie są zdani na łaskę innych kierowców – w praktyce bywa to bardzo uciążliwe. Własny środek transportu daje poczucie niezależności i możliwość zorganizowania wyjazdu zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Firmy obsługujące parkingi przy lotniskach oferują postój krótko- i długoterminowy, nie trzeba więc martwić się o to, co zrobić z samochodem. Grupa Interparking na parkingu Balice oddaje do dyspozycji klientów ok. 450 miejsc postojowych, które można zarezerwować i opłacić online na czas dłuższej podróży.BezpieczeństwoSamochód zostawiony na specjalnym parkingu przy lotnisku jest bezpieczny. Z uwagi na to, że tego typu miejsca znajdują się pod stałym nadzorem kamer lub ochrony, znacząco spada ryzyko kradzieży czy uszkodzenia pojazdu – po przylocie kierowcy nie spotka więc niemiła niespodzianka. Teren parkingu jest skutecznie chroniony przed niepowołanymi osobami niemającymi tu wstępu.Atrakcyjne cenyNa parkingach przy lotniskach obowiązuje prosta zasada: im dłuższy okres postoju, tym niższe stawki za jedną dobę parkowania. W branży tej panuje obecnie spora konkurencja, dlatego operatorzy omawianej usługi dokładają wielu starań w celu przyciągnięcia uwagi podróżnych. Oznacza to m.in. opłaty skrojone na miarę każdej kieszeni – nie należy się obawiać, że pozostawienie auta na parkingu przy lotnisku mocno zawyży koszt całej podróży. Ceny można sprawdzić na stronach internetowych poszczególnych firm. Wypada przy tej okazji przypomnieć o konieczności zapoznania się z regulaminem usługodawcy, gdzie są dokładnie opisane zasady korzystania z konkretnego parkingu.Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image