Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 03.06.2015, 18:59
Rusza bezpłatna „Szkoła Animatorów Edukacji Ekologicznej – Natura 2000”

Akcja zorganizowana jest przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja”.

Celem szkoły jest zdobycie przez jej uczestników wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu funkcjonowania przestrzeni wiejskich, oraz sposobu przekazania tych informacji dzieci i młodzieży. Ważne jest pokazanie jaki potencjał drzemie w regionie jaki przyszło nam zamieszkiwać. Mowa tu między innymi o przyrodzie i turystyce.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do działaczy organizacji pozarządowych, samorządowców, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, studentów i absolwentów wyższych uczelni, nauczycieli oraz do wszystkich, którym nie jest obojętna lokalna przyroda. Szczegóły poniżej.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image