Dodano dnia 18.11.2020, 10:40
Skoda, Hyundai czy Peugeot – która z tych marek oferuje lepsze samochody rodzinne?
Wybierając samochód rodzinny należy przede wszystkim uwzględnić wygodę pasażerów, by podczas jazdy mieli wystarczająco dużo miejsca i nie towarzyszyło im uczucie ściśnięcia. W takich przypadkach dobrze sprawdzają się auta typu kombi, które oferują dużo przestrzeni zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu, a do tego cechują się dużym bagażnikiem, ułatwiając tym samym przewóz dużej ilości bagaży. Wiele marek wprowadza na rynek odmiany swoich popularnych modeli, które tworzone są z myślą o rodzinach, a wśród nich znaleźć można Skodę, Hyundaia czy francuskiego Peugeota. Czym jednak cechują się modele kombi tych producentów i na jaki konkretnie warto się zdecydować? Sprawdź, które modele Skody, Hyundaia i Peugeota będą dobrym rozwiązaniem dla rodzin szukających sprawdzonego samochodu.

Skoda w kombi – jakie rozwiązania oferuje kierowcom i ich rodzinom?

Czeska marka Skoda od zawsze słynęła z aut, które trafiają zarówno do wymagających kierowców, jak tych, którzy oczekują od auta możliwości okazjonalnego przemieszczania się (np. po zakupy). Auta te przez ostatnie lata pojawiały się w różnych konfiguracjach i modelach, oferując szeroki wybór kierowcom z różnymi potrzebami. Oprócz popularnych sedanów (np. Skoda Superb) czy rozbudowanych kompaktów, dużą popularnością cieszą się również modele zaprojektowane z myślą o rodzinach. Projekt auta typu kombi to nie tylko większy komfort podróżowania, ale również dodatkowa przestrzeń bagażowa. Zobacz samochody Skoda na https://allegro.pl/kategoria/osobowe-skoda-4051, których wersje kombi (np. Octavia drugiej generacji) ma bagażnik o pojemności do 1620 l.

Podobną ładownością cechują się również samochody Peugeot https://allegro.pl/kategoria/osobowe-peugeot-4045 dostępne m.in. na Allegro. Bagażnik modelu 308 drugiej generacji (produkowana od 2013 roku) ma pojemność do 1606 l. Pozwala to na zabranie duże ilości przedmiotów, a po złożeniu tylny siedzeń, miejsce bagażowe wzrasta.

Czy Hyundaie są dobrymi samochodami rodzinnymi?

Południowokoreański producent kojarzony jest zazwyczaj z samochodami kompaktowymi, które idealnie nadają się do jazdy po mieście. Hyundai przygotował jednego całą gamę samochodów rodzinnych, a wśród nich znaleźć można model i30. Pierwsza generacja tego modelu Hyundaia pojawiła się stosunkowo niedawno, bo w 2007 roku, jednak od tego czasu pojawiło się już aż trzy kolejne odsłony tych samochodów. Najnowsza z nich doczekała się znaczących modernizacji, a wszystkie wersje, niezależnie od mocy i pojemności silnika, mają 6-biegową skrzynię. Sprawdź inne popularne modele Hyundaia na https://allegro.pl/kategoria/osobowe-hyundai-4038, które opracowane zostały z myślą o zapotrzebowaniach rodzin.

Peugeot – uniwersalny samochód do jazdy po mieście czy wygodnego przemieszczania się pomiędzy miastami

Popularną marką wśród samochodów rodzinnych jest również Peugeot, który przygotował szeroką gamę aut typu kombi. Oprócz wspomnianego już modelu 308, dużą popularnością, zwłaszcza na rynku wtórnym, cieszy się Peugeot 408 i 508, które cechują się wyjątkowo nowoczesnym designem karoserii. Dzięki silnikom o dużej mocy (pierwsza generacja modelu 508 oferuje jednostki od 120 do 156 KM) samochody te doskonale nadają się zarówno do komfortowego przemierzania dalekich tras, jak i codziennej jazdy po mieście.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image