Dodano dnia 17.01.2022, 11:03
Wiejska zagroda – sposób na wartościowy posiłek dla Twojego psiego pupila
Konieczność prawidłowego odżywiania dotyczy nie tylko człowieka, ale i zwierzęcia. Dawniej drapieżnie, a dziś udomowione psy również potrzebują odpowiedniej diety. Długie życie w zdrowiu jest możliwe tylko dzięki prawidłowej pielęgnacji przez właściciela. To na jego rękach spoczywa obowiązek wykształcenia prawidłowych nawyków żywieniowych u swojego pupila oraz zapewnienie mu wysokiej jakości karmy na każdym etapie życia. Doskonałą na to receptą są karmy Wiejska Zagroda – poznaj ich zalety i pozwól swojemu psiakowi cieszyć się zdrowiem przez wiele lat!

Co powinien jeść pies?

Teorii na temat tego, co powinien jeść pupil, jest naprawdę wiele. Niektóre ze zwierząt domowych jedzą to, co właścicielom zostanie, inne znów dostają pełnowartościowy posiłek stworzony z myślą o ich potrzebach. Wiejska Zagroda to produkty z górnej półki, przeznaczone tylko i wyłącznie dla psów. Podsumujmy jedną rzecz – co Twój pies powinien jeść?

– Wybierając karmę, postaw na produkt naturalny. Odrzucaj propozycje ze sztucznymi aromatami, konserwantami i barwnikami – psu nie są one do niczego potrzebne. Wybierz produkt stworzony na bazie naturalnych składników.

– Nie kupuj karmy ze zbożami, a zwłaszcza z pszenicą. Uczula ona wiele zwierząt, a dodatkowo jest ciężkostrawna. To niedobry wybór dla psa w każdym wieku.

– Dla pewności postaw na karmę hipoalergiczną – zwłaszcza jeśli masz podejrzenia, że psiak może mieć tego typu dolegliwości.

– Dobrej jakości mięso to najważniejszy składnik dobrej karmy. Pamiętaj – psy potrzebują białka.

– Tłuszcze, takie jak np. świeży olej z łososia, to kolejny plus – olej to ważna składowa potrzebna do psiego zdrowia.

– Pomyśl o karmie z cykorią – ma ona dobroczynny wpływ na mikroflorę jelit, która wpływa na cały organizm.

Co nie może znaleźć się w psiej diecie?

Jeśli masz swojego psiego pupila, to pewnie spotkałeś się z listą produktów, których pies nie powinien jeść. Karma Wiejska zagroda to zupełne ich zaprzeczenie. Podsumujmy jednak pewne ogólne zasady. Twój psiak pod żadnym pozorem nie może jeść: cebuli, czosnku, orzechów makadamia, winogron i rodzynek, awokado, przypraw i czekolady oraz kakao. Sprawa alkoholu i kofeiny jest dla nas sprawą oczywistą. Na co dzień psa warto obserwować i sumiennie dbać o jego prawidłowe odżywianie.

Wiejska Zagroda – karma z górnej półki

Znalezienie karmy z górnej półki to nie lada wyzwanie. Właśnie taką propozycją jest Wiejska Zagroda. To karma o wielu smakach przeznaczona dla psów różnych ras. Zawiera nie tylko wszystkie z wymienionych wyżej, ważnych składników, ale wiele więcej. Jest to produkt wspomagający psią odporność, o działaniu bakteriobójczym oraz o odpowiedniej zawartości błonnika. Produkty Wiejska Zagroda znajdziesz m.in. w e-sklepie: https://amas-fishing.pl/. Pamiętaj, że zdrowie Twojego psa jest w Twoich rękach!

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image