Dodano dnia 08.02.2020, 12:06
Wirówki do osocza bogatopłytkowego - jaką wybrać?
W każdym gabinecie medycyny estetycznej przyda się wirówka do osocza bogatopłytkowego. Jeżeli jesteś właścicielem gabinetu medycyny estetycznej lub salonu kosmetycznego i zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej wirówki, zapoznaj się z poniższym artykułem.

Wirówki do osocza bezpłytkowego- gdzie kupić?

W ofertach sklepów i hurtowni z zaopatrzeniem salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej dostępne są dwa rodzaje wirówek do osocza bogatopłytkowego, a także zestawy do osocza bogatopłytkowego w dwóch wariantach, z aktywatorem i bez aktywatora. Zestawy do osocza wyposażone są w system próżniowy do pobierania krwi.

(Wirówki do osocza - https://cosmed24.pl/medycyna-estetyczna/wirowki-do-osocza/)

Zapewnia to duże bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu osocze bogatopłytkowe to zabieg, do którego wykonania niezbędna jest wirówka laboratoryjna. Wirówka od renomowanego producenta zapewnia dobre odseparowanie osocza od innych elementów krwi. Wirówki do osocza dostępne w hurtowniach kosmetycznych mogą być stosowane w placówkach laboratoryjnych oraz gabinetach medycyny estetycznej. Profesjonalna wirówka do osocza to jeden z czynników, który realnie wpływa na ostateczny efekt zabiegu, wykorzystującego osocze z krwi klienta. Odpowiednio przygotowany proces wirowania nie niszczy płytek krwi oraz nie wpływa negatywnie na odseparowanie wszystkich elementów. Najlepsze wirówki do osocza, umożliwiają ułożenie probówek w sposób uchylny, dzięki czemu kąt wirowania dopasowany jest do rodzaju stosowanego zabiegu. Najwyższej jakości wirówki, umożliwiają ustawienie maksymalnej i optymalnej prędkości, do nawet 4000 obrotów na minutę. Urządzenia posiadają wbudowany czasomierz, możliwość cichej pracy oraz dużą pojemność. Wirówki posiadają niewielkie rozmiary i wagę, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Podczas zakupu wirówki, należy zwrócić uwagę na okres przyznanej gwarancji.

(Sprawdź blog porad kosmetycznych - https://cosmed24.pl/blog/)

Rodzaje wirówek do osocza bogatopłytkowego

  • - Mobilna wirówka do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz fibryny bogatopłytkowej.


Urządzenie wyróżnia się niską wagą, co ułatwia jej szybkie przenoszenie. Osoba obsługująca wirówkę do osocza bogatopłytkowego ma możliwość sterowania urządzeniem w zakresie poziomu prędkości oraz natężenia siły. Wirówki najczęściej posiadają elektromagnetyczne blokady pokrywy. Dużym atutem wirówek jest czytelny wyświetlacz oraz indukcyjny silnik sterowany mikroprocesorem. Urządzenie tego typu to koszt około 3000,00 zł.

  • - Profesjonalna wirówka laboratoryjna z cyfrowym wyświetlaczem

Rama urządzenia wyprodukowana jest z solidnego tworzywa sztucznego. Urządzenie charakteryzuje się małym rozmiarem, małą wagą, sporą pojemnością i wysoką wydajnością pracy. Dodatkowo wirówka pracuje cicho. Wirówka może być używana w gabinetach medycyny estetycznej i laboratoriach biochemicznych. Cena urządzenia wynosi około 1900,00 zł.

  • - Wirówka do osocza bogatopłytkowego 800D

Wirówka stworzona z wysokiej jakości materiałów, charakteryzuje się niską wagą oraz kompaktowym rozmiarem. Dodatkowo nie generuje hałasu podczas pracy. Polecana jest do używania w szpitalach, gabinetach medycyny estetycznej oraz salonach kosmetycznych. Wirówka może pomieścić próbówki o pojemności 10 ml. Obsługa nowoczesnej wirówki jest intuicyjna. Nie musisz pamiętać parametrów wirowania i czasu pracy, ponieważ wszystko możesz ustawić poprzez czytelny wyświetlacz cyfrowy, a sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o zakończenie pracy.

Przed decyzją o zakupie konkretnej wirówki do osocza bogatopłytkowego, warto porównać kilka ofert konkurencyjnych hurtowni.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image