Dodano dnia 19.11.2021, 13:13
Wykorzystaj blokady parkingowe, by zabezpieczyć swoje miejsce
Zdarzyło Ci się, że ktoś zajął Twoje miejsce parkingowe, a Ty musiałeś zostawić samochód daleko od domu? Na pewno niejednokrotnie doprowadzało Cię to do frustracji. Rozwiązaniem Twojego problemu będą blokady parkingowe - solidny i łatwy w użyciu sprzęt, który zabezpieczy Twoje miejsce parkingowe i odstraszy innych kierowców. Co więcej, blokad parkingowych możesz użyć także do zablokowania wjazdu na prywatny teren. Jest to szczególnie przydatne, gdy mieszkasz przy ruchliwej ulicy i ktoś ciągle zastawia Ci wjazd na posesję. Co musisz o nich wiedzieć? Sprawdziliśmy!

Rodzaje blokad parkingowych

Potrzeby konsumentów nierzadko bardzo różnią się między sobą. Właśnie dlatego w ofercie sklepu Calus-P znajdziesz blokady parkingowe w wielu wariantach. Pozwolą Ci one na zablokowanie powierzchni o różnych wymiarach, co utrudni parkowanie w tym miejscu innym kierowcom. Twoje miejsce parkingowe będzie zarezerwowane tylko dla Ciebie. Już nie będziesz musiał parkować daleko od domu. W ofercie sklepu znajdziesz blokady parkingowe w kształcie litery U, modele motylkowe oraz proste słupki. Wszystko po to byś znalazł najlepsze dla siebie rozwiązanie i dopasował je do miejsca, które chcesz zablokować.

Blokady parkingowe są wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, co sprawia, że są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Co więcej, materiał, który został użyty do ich produkcji, sprawia, że są trudną do pokonania przeszkodą. Kolejną ich zaletą jest sposób montażu. Zabieg ten jest niezwykle łatwy i bez problemu sobie z nim poradzisz. Blokady parkingowe mocuje się do podłoża za pomocą śrub dołączonych do zestawu. Proces ten nie zajmuje więcej niż kilkadziesiąt minut. Przewagą blokad parkingowych nad innymi rodzajami zabezpieczeń jest fakt, że ich usunięcie przez przypadkową osobę jest niemożliwe. Dlatego są takie skuteczne.

Czy zakup i montowanie blokady parkingowej jest kosztowne?

Skuteczne zabezpieczenie miejsca parkingowego lub wjazdu na posesję, wbrew pozorom nie jest drogim zabiegiem. Na pewno jest skuteczniejsze i tańsze niż inne tego typu opcje. Podczas montażu blokady parkingowej należy jednak pamiętać, aby wykonać to w prawidłowy sposób i nie utrudnić normalnego przejazdu pojazdów. Zły montaż i zablokowanie płynności ruchu na publicznej drodze mogą skutkować nieprzyjemnościami i wizytą stróżów prawa.


Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image