Dodano dnia 11.02.2018, 14:15
Zakochaj się w Samancie

Walentynki to inspirujący czas dla zakochanych, podczas którego możesz pokazać się w najpiękniejszym świetle. Wystarczy odpowiednia bielizna dopasowana do twojej osobowości. Skorzystaj z rabatu -20% na nieprzecenioną bieliznę w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Makowie Podhalańskim.

Bielizna od wieków traktowana była przez kobiety jako prawdziwy sprzymierzeniec. Odpowiednio dobrana modeluje sylwetkę i sprawia, że czujemy się atrakcyjne i bardziej pewne siebie. Najważniejsze jednak, aby była dobrze dopasowana i spełniała oczekiwania związane z komfortem i swobodą ruchu. Ważna jest również wysoka jakość zastosowanego materiału. Zależność: zmysłowa bielizna = niewygodna bielizna, już nie obowiązuje. Rynek bieliźniany bardzo się rozwija, ciągle powstają nowe, innowacyjne rozwiązania zapewniające jednocześnie komfort i poczucie piękna.

Jeśli chcesz uwolnić swoją kobiecość i zmysłowość, koniecznie sprawdź nasze propozycje, które znajdziesz w sklepie stacjonarnym i internetowym lub u naszych partnerów. Profesjonalna obsługa pomoże ci dobrać bieliznę dopasowaną do twoich potrzeb i indywidualnego stylu.
Specjalnie z okazji Walentynek przygotowaliśmy rabat -20% na bieliznę nie objętą inną promocją. Koniecznie zaglądnij do sklepu Samanta przy ul. os. 1000-lecia 7 w Makowie Podhalańskim. Szczegóły promocji w sklepie.Firma  Samanta jest polskim producentem ekskluzywnej bielizny damskiej. Powstała w 1992 roku z inicjatywy osób, które cechuje pasja tworzenia rzeczy wyjątkowych. Spośród innych producentów wyróżnia nas fakt, że bielizna tworzona jest przez kobiety z myślą o kobietach.
Posiadamy w swojej ofercie również usługi Indywidualnego Doboru Bielizny oraz szycia produktów na indywidualne zamówienia. Więcej informacji i nasze propozycje znajdziesz na www.samanta.pl.