Dodano dnia 18.12.2020, 20:19
Zapowiedź ostatniej kolejki Ekstraklasy w rundzie jesiennej!
Przed ostatnią kolejką Ekstraklasy w rundzie jesiennej pozostaje jeszcze wiele pytań bez odpowiedzi. Kto zostanie mistrzem jesieni, kto będzie najlepszą drużyną w klasyfikacji meczów domowych, a także jaka drużyna spędzi zimę na ostatnim miejscu? Dzisiaj postaram się poszukać odpowiedzi na te pytania z pomocą oferty zakładów bukmacherskich!

Interesuje Cię sport w regionie? Zajrzyj tutaj!

Legia Warszawa vs Stal Mielec – drużyny z innych światów

Zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości, że pojedynek Legii Warszawa ze Stalą Mielec powinien być jednostronnym widowiskiem, z którego zwycięsko wyjdzie aktualny mistrz Polski. Podopieczni Czesława Michniewicza zajmują obecnie 1. pozycję w ligowej tabeli i w przypadku zwycięstwa na swoim obiekcie z beniaminkiem zakończą rundę w roli mistrza jesieni.

Stal Mielec w ostatnim czasie dokonała roszady na stanowisku trenera, co pozytywnie wpłynęło na wyniki tego zespołu. Trzeba wspomnieć, że Leszek Ojrzyński nie przegrał w trzech z czterech rozegranych rywalizacji od czasu przejęcia sterów. Beniaminek ma na koncie wygraną z Jagiellonią, remis z Zagłębiem Lubin i Lechem Poznań, a także porażkę w Szczecinie.

Stal nie jest faworytem tej rywalizacji, jednak w ostatni weekend było podobnie, kiedy to rywalizowali z Lechem, a jednak Ekstraklasa po raz kolejny pokazała typerom, że w niej nic nie jest pewne! Goście będą mieli podwójną motywację przed tym spotkaniem, ponieważ w przypadku porażki mogą spędzić zimę na ostatniej pozycji w tabeli. Podbeskidzie traci do nich zaledwie jeden punkt.

Pogoń Szczecin vs Zagłębie Lubin

Na brak emocji nie powinni również narzekać fani Pogoni, a także Zagłębia Lubin. Oba zespoły znajdują się w czołówce ligowej tabeli. Portowcy do tej pory mogą się pochwalić najlepszą defensywą w Ekstraklasie. Co więcej, zawodniczy ze Szczecina nie zaznali smaku porażki na własnym obiekcie. Trzy remisy, a także trzy wygrane to dotychczasowy bilans tej drużyny w starciach domowych podczas kampanii 2020/2021.

Jak prezentuje się Zagłębie Lubin na wyjazdach? Krótko mówiąc – szału nie ma! Miedziowi do tej pory rozegrali sześć delegacji, z których przywieźli siedem oczek. Na taki dorobek składają się dwie wygrane, a także remis i trzy porażki.

Nic dziwnego, że analitycy zakładów sportowych w tym pojedynku faworyzują gospodarzy. Pogoń w obecnej kampanii pokazała, że trzeba się z nią liczyć i nie ulega wątpliwości – będzie jednym z głównych kandydatów dla zakładów bukmacherskich w kontekście walki o Top 3 tabeli po rundzie wiosennej.

W tym spotkaniu ciekawie wygląda typ z oferty zakładów bukmacherskich na -2,5 gola. Gospodarze tracą najmniej goli w Ekstraklasie, natomiast Zagłębie Lubin zdobyło zaledwie siedem bramek w sześciu delegacjach obecnej kampanii.

Typy dostępne na stronie PZBuk.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image