Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 08.06.2015, 11:35
Zapraszamy na Nocny Maraton Pływacki!

Będzie to pierwsza tego typu impreza na basenie w Suchej Beskidzkiej. Udział może wziąć każdy kto ma ochotę i umie pływać. Wszystko w szczytnym celu – zbierane są pieniądze na leczenie dla Magdy Olejniczak. Jej leczenie jest na tyle trudne, że jest chora na coś czego lekarze nie umieją nazwać.

Podczas maratonu przepłyniemy 42 195 metrów czyli prawie 1700 basenów, które i ty możesz z Nami pokonać jednocześnie pomagając. Skontaktuj się z Nami i zgłoś się do zabawy. Przepłyniesz tyle ile będziesz chcieć. To pierwsza okazja aby popływać na basenie nocą.

Ogólnie chodzi o to, aby zebrać pieniążki dla Magdy Olejniczak w dość oryginalny sposób - płynąc w nocnym maratonie. Tu liczymy, że sponsorzy zapłacą za każdy metr maratonu oraz będzie możliwość obejrzenia za 5 zł. Kto będzie chciał płynąć, to może się u nas zapisać – powiedział nam Łukasz Miklusiak, jeden z inicjatorów wydarzenia.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image