Dodano dnia 18.01.2022, 08:11
Zegarki Frederique Constant – luksus i elegancja
Frederique Constant – jedna z najbardziej cenionych, prestiżowych marek zegarków szwajcarskich. I choć na rynku brand istnieje od stosunkowo niedawna, bo od niespełna 33 lat, produkowane w genewskiej fabryce modele cieszą się ogromnym uznaniem miłośników branży zegarmistrzowskiej.

A to za sprawą niezwykłej jakości i zachwycającego designu wprowadzanych na rynek modeli. Zegarki Frederique Constant to prawdziwa uczta dla zmysłów, trwałość, niezawodność i precyzja oraz nie lada gratka dla koneserów.

Zegarki Frederique Constant – jakość i prestiż

Utworzona w 1988 roku marka Frederique Constant od samego początku istnienia cieszyła się uznaniem branży zegarmistrzowskiej. Brand stworzony przez wnuki ważnych postaci ze świata czasomierzy - Alettę Francoise Frédérique Stas-Bax i Petera Constant Stasa- niemal natychmiast okrzyknięto ekspertem w dziedzinie zegarmistrzostwa. Tworzone ręcznie luksusowe czasomierze od razu wzbudziły zachwyt nad doskonałością formy, będącej hybrydą świetnych dawnych tradycji z powiewem świeżości i nowoczesności. W ostatnich latach zegarki Frederique Constant stały się jednymi z najważniejszych i najbardziej cenionych luksusowych czasomierzy na świecie, doganiając i dotrzymując kroku legendarnym szwajcarskim markom z wiekowymi korzeniami.

Unikatowe zegarki Frederique Constant dla każdego

Zegarki Frederique Constant projektowane są z myślą o pokazaniu piękna i prawdziwej jakości, połączenia klasycznej elegancji i ponadczasowego wzornictwa z designerskimi, wyszukanymi i absolutnie nietuzinkowymi detalami. Wiele modeli marki zdaje się być pokazem zegarmistrzowskiej wirtuozerii i dowodem wspaniałości tych unikatowych maszynek do odmierzania czasu. Obok manufakturowych perełek i limitowanych kolekcji powstają i zegarki Frederique Constant przeznaczone dla szerszego grona klientów. Znajdziemy tu świetne modele w dostępnych cenach, które spełniają jedną z misji brandu –oferowania niezwykle wysokiej jakości luksusowych produktów użytkownikom spoza elitarnego kręgu koneserów zegarmistrzowskiej sztuki. To całkiem szeroka gama serii zegarków „swiss made” – damskich i męskich – o rozmaitych przeznaczeniach, inspiracjach wzorniczych i stylistyce.

Wysokiej klasy, świetne zegarki Frederique Constant

Wszystkie zegarki Frederique Constant wykonywane są z niespotykaną starannością godną prawdziwego szwajcarskiego, zegarmistrzowskiego kunsztu. Dlatego większość z nich zachwyca już na pierwszy rzut oka – dopracowanymi detalami, szczegółami cyferblatów i kopert, elementami zdobniczymi i perforacją tarcz. W zależności od funkcjonalności znajdziemy tu zaawansowane chronografy, rozbudowane datowniki, wskazania faz księżyca i światowego czasu, profilowane bransolety, szafirowe szkła i przezroczyste dekle, a nawet widowiskowe zegarki pozbawione tarczy – odsłaniające piękne, skomplikowane mechanizmy.

O ile damskie i męskie kolekcje klasyczne i minimalistyczne wzory zadowolą tradycjonalistów i amatorów stylowości, bardziej nowoczesne modele ucieszą już fanów awangardowości, a limitowane serie retro – miłośników dawnych lat, kultowych pojazdów i czasomierzy z duszą.

Zegarki Frederique Constant znaleźć można w nielicznych sklepach z wysokiej klasy zegarkami, jak Zegarkistrojny.pl. Wybór dobrego źródła zakupu to nie tylko pewność oryginalności produktu, ale i rzetelnej opieki posprzedażowej, a w razie potrzeby - również doradztwa.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image