Dodano dnia 16.05.2018, 13:12
A Ty? Kochasz swoją mamę?

Szpital w Suchej Beskidzkiej 25 maja w ramach Dnia Matki zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne wszystkie kobiety w wieku od 50 do 69 lat. Wydarzeniu przyświeca hasło „A Ty? Kochasz swoją mamę?”

Masz tylko jedną mamę. Jeśli jeszcze nie robiła badań mammograficznych to przekonaj ją do tego i zapisz ją na takie badania. Specjalnie dla Was i dla Waszych mam Szpital w Suchej Beskidzkiej przygotował Dzień Mammografii, gdzie szybko, sprawnie, w przyjaznej atmosferze i oczywiście bezpłatnie wykonane zostaną dla niej badanie mammograficzne piersi.
Wystarczy wejść na stronę szpitala i zapisać się poprzez formularz online.

Bezpłatne badania w ramach Programu wczesnego wykrywania raka piersi ?
KIEDY? - Piątek, 25 maja 2018
GDZIE? - Szpital ZOZ Sucha Beskidzka
JAK? - zapisy na www.bezplatna-mammografia.pl

Osoby (zwłaszcza w starszym wieku) bardzo często boją się badania, nie do końca rozumieją na czym polega takie badanie, wolą o tym nie myśleć, itd. Dlatego to My – synowie i córki naszych mam – powinniśmy je przekonać do tego aby skorzystały z bezpłatnych profilaktycznych badań, aby wykluczyć możliwość tej strasznej choroby jaką jest rak piersi. Nas to może kosztować tylko chwilę na wypełnienie formularza zgłoszeniowego, rozmowę z mamą i krótką wizytę w naszym Szpitalu, na umówioną godzinę, w przyjaznej i miłej atmosferze.

Program jest dedykowany dla kobiet w wieku 50 – 69 lat, więc jeśli Twoja mama jest w tym przedziale nie zastanawiaj się tylko działaj.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image