Dodano dnia 30.10.2018, 11:15
Absurdu ciag dalszy...
Tak rozpoczyna się post, udostępniony na profilu Powrót Szczepan na Facebook.com. Każdy wie, że miałem udar, Błąd lekarzy sprawił, że moje życie wywrucilo się do góry nogami ale nie narzekam, Stało się. - czytam w dalszej części. Przeczytajcie całość i udostępniajcie. Komentarz do tego, co się dzieje nasuwa się sam, Cenzura jednak nas obowiązuje.
"Absurdu ciag dalszy...kazdy wie ze mialem udar,blad lekarzy sprawil ze moje zycie wywrucilo sie do gory nogami ale nie narzekam,stalo sie.Dostalem wczoraj list! mianowicie dostaje od Panstwa jedyne 153zl i to wszystko co mi sie nalezy,hu* tam ze cale zycie placilem co miesiac 1500 zusu co tam ze nie oszukiwalem,bylem "patryiota".jakis czas,temu mialem kontrol z Zusu(pewnie mysleli,ze biegam kolo domu) fajny lekaz rzyznal mi 200zl opiekunczego,dobrze pomyslalem,zawsze kpie sobie pampersy za swoje.I zaczelo sie,musze oddac 1000zl z Odsetkami! bo zasilek przyznany byl bezpodstawnie,zarobek Taty przekracza o 4 zl prog dochodowy,zostalem potraktowany jak zlodziej! musze oddac 1000zl o ktore nie prosilem! bo jakis osiol sie pomylil nic nie,biore od Panstwa bo mi sie nie nalezy! zrujnowali mi Zycie to jeszcze teraz mam oddac 1000zl i Odsetki!" - oryginalna pisownia z profilu Powrót Szczepana.

Post dostępny poniżej. Prosimy również o udostępnianie.
foto: Powrót Szczepana
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image