Dodano dnia 17.03.2019, 21:59
Daniel Barłóg w Big Brother!
Kolejny mieszkaniec Suchej Beskidzkiej jest uczestnikiem reality show Big Brother.
Po 17 latach przed chwilą rozpoczęła się kolejna edycja Big Brother. W pierwszej edycji tego reality show uczestnikczą była Monika Sewioło z Suchej Beskidzkiej. Kolejnym mieszkańcem stolicy powiatu suskiego, którego będziemy mogli oglądać w programie emitowanym w TVN7 jest Daniel Barłóg.


- "Big Brother" jest dla mnie wyzwaniem i misją. Wiem, że mogę wiele przekazać. Chciałbym przekazać to, co jest w Piśmie Świętym. - powiedział przed wejściem do domu Wilekiego Brata Daniel.

Otrzymał on od prowadzącej program Agnieszki Woźniak-Starak kopertę, którą od razu musiał przeczytać uczestnikom przebywającym już w domu.

- Od teraz zaczyna się prawdziwe życie w domu Wielkiego Brata. Głosowanie widzów zakończyło się. Agnieszka i Maciej muszą spędzić tę noc poza domem. Danielu, masz wybór. Możesz świętować ten wieczór ze wszystkimi albo z Agnieszką i Maćkiem w ogrodzie. - zawarte było w kopercie.

Daniel pozostał w domu.O Danielu i jego rancho pisaliśmy między innymi trzy lata w tym artykule Niespotykane zjawisko hodowlane w Suchej Beskidzkiej


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image