Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 07.06.2024, 14:36
Dzień Dziecka z mundurowymi.
Z okazji Dnia Dziecka w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Tarnawie Górnej odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli służb mundurowych z podopiecznymi placówki. Przedstawiciele Policji i Państwowej Straży Pożarnej złożyli życzenia każdemu dziecku, wręczając różnego rodzaju upominki oraz przypominając o znaczeniu bezpieczeństwa i roli, jaką pełnią funkcjonariusze mundurowi w społeczeństwie.

Mundurowym podczas spotkania towarzyszyła maskotka „POLICEK”, która jak zawsze na takich spotkaniach mogła liczyć na wspólne uściski oraz pamiątkowe zdjęcie. Pani Oficer Państwowej Straży Pożarnej zadbała, aby każdy podopieczny otrzymał gadżety związane ze Strażą Pożarną, natomiast przedstawiciele Policji wręczali niebieskie balony wraz ze specjalnymi odblaskami, by każdy podopieczny oraz ich opiekunowie byli z daleka widoczni i bezpieczni na drodze lub na wycieczce. Dodatkowo każde dziecko otrzymywało pluszowe maskotki z PCK Lachowice.

Spotkanie nie ograniczyło się jedynie do rozmów i prezentów. Dzieci miały okazję zobaczyć radiowóz Policji, który jest wykorzystywany podczas codziennych zadań w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu suskiego.Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image