Dodano dnia 09.01.2018, 13:29
Godziny pobierania materiałów do analizy od najmłodszych pacjentów

Pracownicy Szpitala Rejonowego w Suchej Beskidzkiej informują, iż godziny pobierania materiałów do analizy od najmłodszych pacjentów wyznaczono w szpitalnym laboratorium od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00- do 10.00.

W trosce o najmniejszych pacjentów oraz celem zapewnienia wysokiego poziomu komfortu udzielanych usług laboratoryjnych w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej w ZOZ w Suchej Beskidzkiej, informujemy o nowych godzinach pobierania materiału do badań laboratoryjnych, dedykowanych dla naszych najmłodszych (tj.: dzieci do lat 6-ciu.) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00- do 10.00.

W podanych godzinach zapewniamy szybszy niż standardowy czas pobrania materiału u małego dziecka, przez specjalnie przeszkolony do tego celu personel. Dzięki temu pobyt w laboratorium nie powinien kojarzyć się Państwa podopiecznemu negatywnie. Zachęcamy do korzystania z usług w podanych godzinach.


ZOZ Sucha Beskidzka
ul. Szpitalna 22, 34-200 Sucha Beskidzka


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image