Dodano dnia 07.08.2019, 12:44
Gra terenowa „Dookoła Świata”. Do wygrania zaproszenia do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie
Udział w grach terenowych to nie tylko atrakcyjna forma spędzania czasu, osobiste doświadczenia, ale również możliwość zmierzenia się z czymś nieznanym.

W dniach 16, 17, 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno – turystyczna. Do uczestnictwa w niej zapraszamy nie tylko zapalonych obieżyświatów, ale również całe Rodziny, które dzięki zaangażowaniu spędzą w naszym Parku niezapomniane chwile. Nasi Goście przekonają się, że zwiedzanie może stać się ciekawą przygodą, a nie tylko spacerem pomiędzy miniaturami.

Nasza zabawa - quest „Dookoła Świata” zawiera zagadki w postaci zabawnych rymowanek, dzięki którym nasi Goście będą mogli rozwiązać postawione przed nimi zadanie. Czytając i rozwiązując wierszowane wskazówki uczestnicy wędrują po całym Parku Miniatur i poznają różne ciekawostki dotyczące poszczególnych budowli i krajów z których pochodzą. Podczas gry będzie trzeba wykazać się aktywnością i spostrzegawczością. Po rozwiązaniu ostatniej rymowanki biorący udział w zabawie odbierają nagrodę we wskazanym na queście miejscu.

Gra terenowa w postaci questu zawiera w sobie elementy nauki i zabawy, a po rozwiązaniu hasła potwierdzającego przebycie wyznaczonej trasy, gwarantuje rodzinną satysfakcję. Karty z questem dostępne będą w kasie biletowej, przed wejściem na teren Parku Miniatur.

Konkurs : do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na quest „Dookoła Świata”. Wystarczy na adres kontakt@powiatsuski24.pl przesłać odpowiedź na pytanie: Jaka nowa atrakcja związana ze starożytnymi Chinami pojawiła się w Parku Miniatur w sezonie 2019 ?

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 16.08 - 18.08.2019

Zaproszenia powędrują do pierwszych 10 osób. Zakończenie konkursu w piątek 9 sierpnia o 20:00.Pomocne informacje na : www.parkminiatur.com

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image