Dodano dnia 19.05.2017, 13:38
II Edycja Konkursu fotograficznego

Rusza II Edycja Konkursu fotograficznego "Po stronie natury". Zachwycające drzewa, krystalicznie czysta woda. Zrób zdjęcie i do tego samego zachęć swoje dziecko - po raz pierwszy w National Geographic Polska konkurs fotograficzny kierowany jest również do dzieci.

Pokaż nam piękno natury, o które powinniśmy wspólnie dbać. Na zdjęcia organizatorzy czekają do 28 maja 2017 r. Do udziału w konkursie są zaproszeni mali i duzi fotografowie. 8 najciekawszych zdjęć zostanie opublikowanych na łamach National Geographic Polska, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

To właśnie naturalna woda jest optymalna dla zdrowia, a drzewa pozwalają chronić jej zasoby. Dlatego warto je sadzić dla nas i przyszłych pokoleń. Zrób zdjęcia i do tego samego zachęć swoje dziecko - po raz pierwszy w National Geographic konkurs fotograficzny kierowany jest również do dzieci. Aby wziąć udział w konkursie zaloguj się lub zarejestruj w serwisie national-geographic.pl

Od 2009 Żywiec Zdrój wraz z Partnerami sadzi drzewa, bo im więcej drzew, tym więcej czystej wody w naturze. W tym roku z myślą o zdrowiu obecnych i przyszłych pokoleń zostanie posadzony kolejny milion drzew!

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image