Dodano dnia 11.12.2021, 10:00
Kolędy od artystów BNB RECORDS - premiera na powiatsuski24.pl
Mietek Jurecki (Budka Suflera) czy Grzegorz Ornette Stępień (Oddział Zamknięty) i inni znani artyści zaangażowali się w projekt Staszka Głowacza. Wśród nich także młodzi artyści z naszego powiatu: Kamil Kołodziejczyk, Natalia Kruźlak, Aleksander Kita i Szymon Kosowski.

BNB RECORDS to młoda krakowska wytwórnia fonograficzna, mająca w swojej "stajni" na razie kilku, aczkolwiek już znanych i uznanych artystów. Nagrywają dla niej: MIETEK JURECKI (BUDKA SUFLERA), GRZEGORZ ORNETTE STĘPIEŃ (ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY), STASZEK GŁOWACZ, czy PIOTR NOWAK (znany ze współpracy z ROBERTEM CHOJNACKIM I FELICJANEM ANDRZEJCZAKIEM) PATRYCJUSZ CYRAN, a także młodzi zdolni Artyści i to z naszego regionu min. KAMIL KOŁODZIEJCZYK, NATALIA KRUŹLAK, ALEKSANDER KITA, czy SZYMON KOSOWSKI.

- Kalendarz wydawniczy BNB RECORDS jest gęsto zapełniony i to do końca przyszłego roku i każdy pracuje nad swoim, ale w razie potrzeby każdy na każdego może liczyć, jak w dobrej kochającej się rodzinie. - mówi nam Staszek Glowacz - Przykład? Bardzo proszę! Kiedy wpadłem na pomysł zorganizowania akcji „Artyści BNB śpiewają kolędy”, wszyscy do niej ochoczo przystąpili!

Świąteczne utwory napisali i zaaranżowali Mietek Jurecki, Piotr Nowak, Łukasz Pilch i Grzegorz Ornette Stępień, teksty do „Witaj Jezu Malusieńki”, „Pod niebieskim dachem nieba”, „Kolędy ludzieńków” i „Bezdomnej kolędy” napisał Staszek Głowacz i wszyscy udali się do studiów nagraniowych do Lublina, Bielska, Zabrza, Małoszek czy Krakowa, aby zarejestrować przygotowany materiał.

Dwa pierwsze utwory są już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych i na YouYube, a od dziś i na naszm portalu PowiatSuski24.pl wraz ze świątecznymi życzeniami od Artystów.Sympatykom i oglądaczom portalu PowiatSuski24.pl

życzenia pięknych, dobrych, pełnych miłości i wzajemnej życzliwości

Świąt Bożego Narodzenia

oraz zdrowego i szczęśliwego Nowego 2022 Roku

życzą Wam:

Mietek Jurecki

Grzegorz Ornette Stępień

Staszek Głowacz

Piotr Nowal,

Patrycjusz Cyran,

Kamil Kołodziejczyk,

Natalia Kruźlak

Aleksander Kita

Szymon Kosowski

i nasz Prezes Bogusław Niedziółka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image