Dodano dnia 10.02.2018, 08:33
Koncert SERCE-SERCU - fotorelacja
7 lutego 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim już po raz drugi odbył się Koncert z cyklu „Serce-Sercu”, którego inicjatorem i organizatorem była Sylwia Kopacz oraz Monika Wróbel. Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej przygotowała niesamowity i poruszający koncert, który miał na celu aktywizację osób starszych, a także pobudzenie aktywności społecznej ludzi młodych na rzecz seniorów.
Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Juszczynie - Kierownik Marcin Pęczek, pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Łętowni - Dyrektor Roman Dyrcz, mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Jordanowie - Dyrektor s. Bronisława oraz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim - Dyrektor Agata Kopacz.

Projekt ten wzbudził ogromne zainteresowanie ludzi, dzięki czemu sala koncertowa wypełniona była po brzegi. W programie koncertu mieliśmy możliwość usłyszeć miedzy innymi muzykę filmową, musicalową, a także piosenkę aktorską twórczości Agnieszki Osieckiej. Radość i pozytywna energia emanowała z twarzy licznie zgromadzonych słuchaczy, a burza oklasków rozbrzmiewająca po wszystkich występach jest niezbitym dowodem na to, iż Koncert z cyklu „Serce-Sercu” to niezwykłe wydarzenie, które łączy ludzi poprzez muzykę.

Wystąpili: Katarzyna Książek – altówka (Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie), Weronika Michaś - wokal, Dawid Pajor - trąbka, Julia Kopacz – fortepian oraz Orkiestra Smyczkowa Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej pod dyrekcją Dagmary Książek – Lisickiej.

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie firmie BADURA oraz Panu Adamowi Wróbel, a także wszystkim partnerom i instytucjom zaangażowanym w organizację Koncertu, bez których jego ostateczny kształt nie byłby możliwy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Koncertu!

Reklama
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image