Dodano dnia 26.09.2023, 08:06
Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Blizny historii. Ślady II wojny światowej w mojej okolicy”.

Konkurs ma na celu rozwijanie wrażliwości młodzieży wobec dramatycznych losów regionu i jego mieszkańców. Zadaniem uczestników jest uchwycenie zachowanych, w całości lub częściowo śladów II wojny światowej w ich najbliższym otoczeniu. Poprzez poszukiwanie historycznych pozostałości pragniemy zachęcić młodzież do rozwijania wyobraźni i umiejętności wypowiedzi artystycznej.


Ocenie jury pod przewodnictwem profesjonalnego fotografa podlegać będzie walor artystyczny fotografii, jej związek z ideą konkursu oraz sporządzona pisemnie relacja opisująca uchwycony fakt, osobę, miejsce, budynek itp.


Wybrane prace, mające reprezentować placówkę w konkursie (do 3 zdjęć na placówkę), należy przesłać np. poprzez https://wetransfer.com jako plik elektroniczny na adres: konkurs_foto@muzeum1939.pl do dnia 15 stycznia 2024 r.


Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród rzeczowych połączone z otwarciem wystawy prac nagrodzonych i wyróżnionych nastąpi podczas uroczystego spotkania w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w terminie do 29 marca 2024 r.


Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym poniżej Regulaminie:

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy uczestnika
Załącznik nr 2 – Oświadczenie nauczyciela/opiekuna pracy


za: LO Sucha Beskidzka
 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image