Dodano dnia 11.01.2018, 13:23
Konkurs fotograficzny Głębia Ostrości

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym „Głębia Ostrości”. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się fotografią. Prace można nadsyłać do 18 marca.

W konkursie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, zarówno fotograficy amatorzy jak i profesjonaliści. Uczestnicy nie muszą być mieszkańcami gminy Zawoja. Rozróżnia się trzy kategorie tematyczne w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategorie wiekowe:
a) do 16- tego roku życia;
b) powyżej 16- tego roku życia.

Kategorie tematyczne:
I kategoria – „Człowiek Gór” (fotografie przedstawiające mieszkańców miejscowości górskich, fotografie Zawojan, fotografie ludzi w górach; fotografie przedstawiające sceny z życia codziennego mieszkańców obszaru babiogórskiego; człowiek a góry, człowiek częścią gór);
II kategoria – „Babiogórski krajobraz” (fotografie krajobrazów ziemi babiogórskiej, fotografie przyrodnicze, fotografie fauny i flory oraz fotografie prezentujące wpływ człowieka na krajobraz);
III kategoria – „Ważne wydarzenia 2017 wokół Babiej Góry” (wydarzenia sportowe, kulturalne, społeczne itd.).

Dopuszcza się fotografie wykonane na terenie regionu babiogórskiego, tj. fotografie z terenu gmin: Zawoja, Maków Podhalański, Stryszawa, Sucha Beskidzka, Jabłonka, Jordanów, Bystra – Sidzina, Budzów, Koszarawa, Lanckorona, Lipnica Wielka, Mucharz, Stryszów, Zembrzyce oraz na terenie słowackiego powiatu Namiestów.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image