Dodano dnia 07.08.2019, 12:38
Niesamowici goście - bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży z nagrodami już w poniedziałek!
Takiej okazji nie można przeoczyć! Już w najbliższy poniedziałek 12 sierpnia w Suchej Beskidzkiej dzieci i młodzież będą mieć okazję spotkać się i potrenować z wybitnymi sportowcami. Wstęp jest zupełnie bezpłatny - jedyne o co warto zadbać to woda, elastyczny strój sportowy i zamienne obuwie.
Od godziny 16:00 w sali lustrzanej Liceum Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej przez 60 min będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanym dla dzieci i młodzieży treningu ogólnorozwojowym z elementami zabaw sportowych, tańca, gimnastyki, aerobiku sportowego i fitness gimnastycznego. Uczestniczyć w zajęciach mogą amatorzy od 6-go roku życia jak i osoby, które miały już wcześniej do czynienia ze sportem taneczny, gimnastycznym itp. Jest to też świetne rozwiązanie dla osób poszukujących swojej drogi i chcących spożytkować energię zwłaszcza w wakacje. Organizatorzy przygotowali także dla uczestników drobne pamiątki, oraz nagrody do wygrania w konkursie.

Zaproszenie przyjął mgr Grzegorz Błasiak -brązowy medalista Mistrzostw Świata i Europy, Mistrz Pucharu Polski, czynny zawodnik i trener, instruktor gimnastyki sportowej, aerobiku sportowego, trener przygotowania motorycznego, specjalista odnowy biologicznej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Oprócz tego liczyć możemy na obecność mgr Anny Simsak- Mistrzyni Polski w Cheerleadingu Sportowym 2019, trenerki Mistrzyń Polski w tańcu, cheerledingu, fitness gimnastycznym, trenerki kadry na Mistrzostwa Europy 2018 i 2019, medalistek Mistrzostw Europy, dwukrotnej złotej medalistki ogólnopolskich zawodów sportowych Bikini Fitness, instruktor fitness, kulturystyki, gimnastyki, trenerki personalnej, sędziny, absolwentki AWF.

Organizatorem jest klub tańca, gimnastyki i fitness - Akademia Lady Fitness, która swoją placówkę ma także z powodzeniem od kilku lat w Suchej Beskidzkiej. Kolejne niezwykłe warsztaty klub zorganizuje już na początku września - wówczas odbędą się one dla członków klubu z Michałem Nazarukiem, który jest m.in tancerzem klasy mistrzowskiej w tańcu towarzyskim zarówno w tańcu latynoamerykańskim jak i standardowym. Więcej informacji na www.ladyacademy.szkola.pro oraz facebooku: https://www.facebook.com/ladyfitnessakademia/
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image