Dodano dnia 26.10.2018, 11:59
PODZIĘKOWANIE!
Z całego serca dziękuję wszystkim wyborcom mojego okręgu wyborczego do Rady Powiatu Suskiego obejmującego gminy Bystra-Sidzina i Zawoja za tak licznie oddane głosy na listę Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach samorządowych, co pozwoliło nam uzyskać dwa mandatu do Rady Powiatu. Dziękuję pozostałym kandydatkom i kandydatom z z naszej listy za zaangażowanie w wyborach.

Dziękuję za rekordową liczbę głosów jaka została oddana na moją osobę /1392/. Ten wynik pokazuje, że nie banery i plakaty, ale ofiarne działanie przez całą kadencję na rzecz lokalnej społeczności, dobry kontakt z ludźmi, zrozumienie dla ich problemów i potrzeb przynosi efekty, bo dobro okazane drugiemu - powraca. Doskonały wynik dodatkowo mobilizuje do wytężonej pracy na rzecz mieszkańców naszych gmin.

Tak się jednak złożyło, że mandat radnego powiatu zamienię za kilka dni na mandat poselski bowiem w wyborach do parlamentu w 2015r uzyskałem najlepszy wynik spośród kandydatów PiS, którzy wówczas do sejmu nie weszli, a w tych wyborach samorządowych Pan Poseł Jarosław Szlachetka został wybrany na burmistrza Myślenic, tak więc ja zajmę jego miejsce. Sądzę, że to wydarzenie ważne dla całego powiatu, a dla mnie osobiście nie tylko zaszczyt, ale także wielkie wyzwanie w działaniu dla dobra Polski i naszego powiatu.Z wyrazami szacunku

Sławomir Hajos