Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 09.07.2024, 08:34
Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Bieńkówki.
W wyniku pożaru, rodzina z Bieńkówki straciła dorobek życia. Potrzebują pomocy aby stanąć na nogi i odbudować życie.

 

Do pożaru doszło 3 lipca. Ogień wybuchł najprawdopodobniej w budynku gospodarczym, który wraz z jego wyposażeniem spłonął doszczętnie. Pomimo ogromnych starań licznych zastępów straży pożarnej, ogień zdołał przenieść się na budynek mieszkalny, niszcząc dach, okna i drzwi, a także uszkadzając pomieszczenia mieszkalne, które teraz wymagają gruntownego remontu. Skala zniszczeń jest naprawdę ogromna.

"Ten tragiczny dzień pozostanie w pamięci naszej rodziny na zawsze. Na widok zniszczeń łzy same cisną nam się do oczu, ale staramy się doceniać fakt, że nasza rodzina nadal jest w komplecie. To daje nam siłę, by walczyć o odbudowę. Zrobimy wszystko, aby stanąć na nogi i odbudować życie naszych rodziców, ale jest to bardzo trudne wyzwanie. Dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każdą formę pomocy, która ułatwi nam te zmagania. Każda, nawet najmniejsza pomoc, będzie dla nas na wagę złota. Dziękujemy z całego serca za wsparcie i życzliwość w tych trudnych dla nas chwilach".


Aby wspomóc pogorzelców, zorganizowano zbiórkę na rzecz poszkodowanych. 

Link do zbiórki 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image