Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 27.05.2024, 09:55
Przed nami Wielka Parada Smoków!
Już 8-9 czerwca odbędzie się 23. Wielka Parada Smoków organizowana przez Teatr Groteska, tym razem pod hasłem „Smoki bajek, baśni i powieści”. Przed nami Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle, Smoczy Piknik Rodzinny oraz parada, która przejdzie ulicami miasta.

W sobotni wieczór, 8 czerwca, jak do tej pory, u stóp Wawelu, odbędzie się zapierające dech w piersiach Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle. Największą atrakcją będą ogromne latające smoki, animowane na barkach i statkach przez aktorów i współpracowników Teatru Groteska. Imprezę wzbogacą zaskakująca oprawa świetlna i laserowa oraz zachwycająca muzyka. Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczne widowisko będzie miało proekologiczną formułę.

 

W niedzielę Parada Smoków przemaszeruje z Plant przez ulicę Grodzką na Rynek Główny  − start w samo południe!

 

Szczegółowy program:

 

Smoczy Piknik Rodzinny

 

  • sobota, 8 czerwca, godz. 10.00–20.00
  • niedziela, 9 czerwca, godz. 10.00–19.00

 

Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle

 

  • sobota, 8 czerwca, godz. 22.00

 

Parada Smoków

 

  • niedziela, 9 czerwca, godz. 12.00, przemarsz z Plant ulicą Grodzką na Rynek Główny
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image