Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 11.06.2024, 12:12
Remont ul. dr Z. Karaś. Mogą występować utrudnienia.
W środę, 12 czerwca, rozpocznie się remont ul. dr Z. Karaś. W związku z nim występować będą utrudnienia w ruchu. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

Na początkowym etapie prowadzone będą prace przygotowawcze i rozbiórkowe. Z tego powodu czasowo może obowiązywać ruch wahadłowy. Z uwagi na demontaż chodnika szczególną ostrożność powinni zachować piesi.

Remont ulicy dr Z. Karaś potrwa do 15 sierpnia. Zakres robót obejmuje wymianę nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 370 mb wraz w wcześniejszym uzupełnieniem ewentualnych ubytków w podbudowie, regulację studni i krat kanalizacyjnych, zaworów wodociągowych i gazowych. W ramach prac nastąpi również przełożenie nawierzchni chodnika z kostki brukowej, a w celu poprawy bezpieczeństwa wzdłuż niego zamontowane zostaną stalowe bariery.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image