Dodano dnia 28.03.2020, 13:51
„Tajemnicza studnia”, to tytuł najnowszej książki Tomasza Siwca.
Autor tym razem również zdecydował się umieścić fabułę opowieści w swoim rodzinnym mieście, (Sucha Beskidzka) a konkretnie na jednym z osiedli mieszkalnych – Smolikówce. To właśnie tam grupa przyjaciół — Renia, Kazio, Krysia i Albert odkryją sekret, który sprawi, że trwające wakacje nie będą należały do nudnych.

Opis:
„Wakacje nie zaczęły się najlepiej. Reni zdechł ukochany chomik — Rambo. Wraz z trójką najlepszych przyjaciół, postanawiają pochować zwierzę w nieczynnej studni pod lasem. Nieoczekiwanie Rambo powraca do właścicielki cały i zdrowy. Okazuje się, że tajemnicza studnia ma nie tylko magiczne właściwości, ale także skrywa przerażającą tajemnicę”.

Książę można zamawiać drogą internetową poprzez stronę wydawcy:

http://sklep.okolicastrachu.pl/produkt/tomasz-siwiec-tajemnicza-studnia/


Do tej pory na koncie suskiego autora pojawiło się już kilkanaście książek, wśród których znajdują się horrory, opowieści obyczajowe oraz bajki, a także osiem książek napisanych przy współpracy z innymi autorami.


Strona autorska: https://www.facebook.com/siwiectomek/

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image