Dodano dnia 14.09.2018, 14:33
Wychowankowie Elita Dance Center w Polsacie!

Małopolska może poszczycić się bardzo utalentowaną młodzieżą. Już dzisiaj zapraszamy do Polsatu, na wspólne kibicowanie podopiecznym szkoły tańca Elita Dance Center, której odział mamy w Makowie Podhalańskim. Sama i Mateusz wystąpią już dzisiaj o godz. 20:15 w programie World of Dance w Polsacie!

„World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez.

- To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar – zapewniają organizatorzy konkursu.

Co ciekawe, już w najbliższym programie, który będzie emitowany o godz. 20:15 już dzisiaj, wystąpią młodzi podopieczni krakowskiego oddziału Elita Dance Center. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ oddział tej szkoły od niedawna funkcjonuje również w Makowie Podhalańskim, a trenerzy, którzy przygotowują Sarę i Mateusza, uczą tańca również młodzież z naszego powiatu!
Warto zobaczyć młodych i utalentowanych tancerzy z powiatu wadowickiego i zachęcić własne dzieci do spełniania takich marzeń. Jak widać świat wielkiego i profesjonalnego tańca jest na wyciągnięcie ręki.Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image