Dodano dnia 05.06.2019, 15:48
Wytańczyła Mistrzostwo Polski!
W ubiegły weekend w Krzywiniu odbywały się Mistrzostwa Polski, które zgromadziły setki zawodniczek w całego kraju. Wśród nich nie zabrakło także przedstawicielek prężenie rozwijającego się klubu Lady Fitness, który jedną ze swoich siedzib ma w Suchej Beskidzkiej.
Po sukcesach i zdobyciu pierwszego miejsca na regionalnych Mistrzostwach Polski w duecie, trenerka podjęła decyzję o udziale w Mistrzostwach Polski. Magdalena Gustof ma dopiero 12 lat i w swoich choreografiach łączy taniec, elementy gimnastyki sportowej i artystycznej. To ogromny sukces ponieważ pokonała 21 groźnych zawodniczek na poziomie mistrzowskim i uplasowała się na pierwszym miejscu zdobywając tytuł Mistrzyni Polski! Gdyby tego było mało - ogromny sukces spotkał ją także w duecie z partnerką Natalia Goc. Juniorki wytańczyły sobie srebrny medal!

Wspaniałym występem na poziomie Mistrzostw Polski może pochwalić się także młodsza klubowa koleżanka - Lena Chmielewska, która uplasowała się na IV pozycji, a do podium zabrakło kilku dziesiątych punkta. Jak mówi trenerka "startowanie na tego typu zawodach wiąże się nie tylko ze regularnymi treningami, ale także odwagą i pasją w trenowaniu tańca i gimnastyki. Dziewczynki mają przed sobą wspaniałą przyszłość."

Niedawno zespoły z suskiego klubu Lady Fitness zdobyły także podium na regionalnych Mistrzostwach Polski, podczas Dnia Dziecka w Myślenicach zostały zaproszone i uświetniły swoim pokazem imprezę dla dzieci. Teraz przed wszystkimi klubowiczami kolejne turnieje i występy, a nasze mistrzynie mają możliwość wziąć udział w Mistrzostwach Europy!
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image