Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.11.2023, 10:45
Zachęcamy do zapisów na zajęcia z robotyki! (CKiF w Suchej Beskidzkej).
Swoją przygodę z technologią maluchy mogą rozpocząć już w wieku 6 lat. Dla nich przeznaczone są zajęcia z robotyki z wykorzystaniem najnowszych klocków Legospike essential. Dzieci zbudują swoje wyścigówki, kolorowe parki zabaw i wiele innych modeli. Dzieci zaprogramują je przy użyciu tabletów i łatwego do opanowania, ale dającego duże możliwości języka.

Dla dzieci od 10 do 15 roku życia mamy natomiast warsztaty budowania robotów z Legospike prime. To niezwykła seria umożliwiająca konstruowanie zarówno prostych, jaki bardzo skomplikowanych maszyn, które programuje się w języku obrazkowym lub dającym ogromne możliwości języku tekstowym C. Dzieci stworzą m.in. roboty przemysłowe, wyścigówki czywojowników. Początkujący skorzystają z gotowych instrukcji, a bardziej doświadczeni robotycy sami zaprojektują autorskie roboty wykonujące określone zadania.

Terminy zajęć:

środy w godzinach 17:45 - 18:30 - GRUPA I (6-9 LAT) i 18:30 - 19:15 GRUPA II (10-15 LAT)

Zapisy w recepcji CKIF, pod numerem telefonu: (33) 812 08 88 lub adresem e-mail: informacja@centrum-kultury.com.


źródło: CKiF w Suchej Beskidzkiej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image