Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.11.2023, 15:46
Grudzień w Warmuzowni będzie pełen wydarzeń i promocji!
Grudzień Pełen Nowości - przeczytaj szczegóły.ZAWODY MIKOŁAJKOWE

W środę 6 grudnia odbędą się pierwsze zawody mikołajkowe dla klubowiczów organizowane w Warmuzowni. Siłownia nie zdradza jeszcze szczegółów co do rozgrywanych konkurencji, ale wiemy na pewno, że będzie się działo !
Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zawody tylko dla klubowiczów Warmuzowni.NOWY CZŁONEK ZESPOŁU.

Już od grudnia nasz zespół powiększy się o nowego członka. Do zespołu trenerów dołącza Mateusz Łuszczkiewicz.
ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszych social media, gdzie będziemy informować o pierwszych konsultacjach i treningach z Mateuszem.

DARMOWE KONSULTACJE

Aż dwukrotnie w okresie grudniowym będzie możliwość umówienia się na darmową konsultację z trenerami Warmuzowni. Nie pozostaje nic innego jak zachęcić do obserwowania mediów społecznościowych, by nie przegapić takiej okazji.Dodatkowo, grudzień przyniesie specjalne zniżki na karnety i specjalne prezenty do kupienia w recepcji.SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU 530 755 167, W RECEPCJI SIŁOWNI ORAZ PRZEZ SOCIAL MEDIA.
Artykuł Partnera.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image